Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed arról a nőről...

Mi a véleményed arról a nőről aki azt mondja, hogy ő bizony nagyon megsértődne, ha nem kapna a párjától semmit nőnapra? Igaza van szerinted, szimpatikus a hozzáállása?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 22. 21:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
36%
Hát én nem kaptam semmit nőnapra, de nem is akartam. Mondtam neki a virág elhervad, csoki nem jöhet diétázok. Mit jelent végülis ez nektek? Exemtől kaptam vörös rózsát, pedig szépen megcsalt és otthagyott egy fiatal nőért. Nincs jelentősége.
2022. ápr. 23. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Idióta baromság a nőnap.
2022. ápr. 23. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit feszélyez az, hogy ünnepekre figyeljen, ne jöjjön össze olyannal, akinek ez fontos. Például ezt is ki lehet deríteni ismerkedés alatt normális esetben, ha az ismerkedés valóban egymás megismeréséről szól, nem arról, hogy minél gyorsabban eljussanak az ágyig.
2022. ápr. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként a húsvéti locsolkodást utálom, ezt az öcsém és az apám tiszteletben is tartja. Annyit változtattunk a hagyományon, hogy ajándékozunk valamit egymásnak, a férfiak a nőknek és fordítva, de hagyományos locsolkodás nincs.
2022. ápr. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
4%
Hogy beteg. És hogy van betegsége, még sem dolgozik rajta, sőt betegségtudata sincs. Agymosott is, mert egy nem létező dolgot erőltet magára ok nélkül, és ez hat is rá érzelmileg.
2022. ápr. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!