Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet azokkal az emberekke...

Mit lehet azokkal az emberekkel kezdeni, akik mindenen halálosan megsértődnek úgy, hogy mindent csak a saját szemszögükből néznek és megbeszélni sem hajlandóak vagy csak nagy nehezen?

Figyelt kérdés

Bármi apróságon. Olyasmin, amin más csak nevetne. Vagy megsértődik azon, hogy ő chat-ben valamit félreért, vagy olyat mondok, ami az ő véleményével nem egyezik, vagy beszól és én visszaszólok (viccből) és megsértődik, vagy csak olyat mondok, ami valamilyen oknál fogva neki nem tetszik. Vagy szarkazmust használok, amit mellesleg ő is, de, ha én csinálom, akkor megsértődik. Vagy, ha úgy érzi, hogy nem érdekel, amit mond chat-ben, pedig igen, csak mondjuk épp édesanyámmal beszéltem közben, akkor is megsértődik.


Nyilván, ha hibàzok belátom és elnézést kérek, de az esetek 98%-ban (vagy mégtöbb) szerintem jogtalan.


Szóval mit lehez ezzel csinálni?


Mert elegem van, hogy folyton szarnak vagyok beállítva, míg másokkal tök jól, gond nélkül el tudok beszélgetni. Alapvetően nagyon kedvelem ezt az illetőt, de nem tudom, hogy megéri-e. Ti mit csinálnátok?


2020. ápr. 18. 11:41
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
És az egészben az a legfurcsább, hogy olyan mintha annak a másik félnek mindent lehetne, de nekem nem...mindenen besértődik.
2020. ápr. 18. 11:44
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy éri meg az ilyen embereket nagyívben elkell kerulni.
2020. ápr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát figyelj... Nem ártana tisztázni ezeket a dolgokat az illetővel. Senki nem szereti, ha letojják. Pláne, ha írsz valamit "chaten" és a másik szokása azt ignorálni. Én nem megsértődnék ezen, szimplán tudomásul vennem, hogy az illetőt nem erdeklem és onnantól kezdve én is letojnám. Ha tudja, hogy azért nem írsz neki mert anyukáddal beszélsz vagy ilyesmi az más, de ezt neki kéne mondani. Senkinek nem esik jól ha ignorálják
2020. ápr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Néha már elhiteti velem, hogy én vagyok a szar, aztán rájövök, hogy másokkal gond nélkül el tudok beszélgetni.
2020. ápr. 18. 11:49
 5/17 anonim ***** válasza:

A saját érdekedben dobd ki őket az életedből.


Vannak emberek, akik imádnak sértődősdit játszani és ezzel a másikban állandó bűntudatot kelteni (hiszen te azt hiszed, hogy valami rosszat mondtál vay tettél, és megsértetted a másikat, pedig szó sincs ilyenről), maguk köré pedig folytonos udvartartartást és nekik pedálozó áldozatokat gyűjteni. Az ilyen emberek általában agresszorok, a fegyverük az érzelmi zsarolás.


Nem kell velük kapcsolatba maradni, akkor sem, ha történesen valamelyik szülőd, családtagod játssza ezt a cirkuszt. A saját életed legyen az első, ha ott minden rendben van, akkor tudsz másokra is jól odafigyelni, és normális, egyenrangú kapcsolatokat kialakítani.

2020. ápr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az ignorálás kb. annyi volt, hogy nem válaszoltam 10-15percig. Szerintem ez nem súlyos.
2020. ápr. 18. 11:50
 7/17 A kérdező kommentje:
igazából ez egy kicsit komplikáltabb story..ha esetleg valakinek van egy kis ideje hálás lennék, ha meg tudna hallgatni privátban...köszii
2020. ápr. 18. 11:56
 8/17 anonim ***** válasza:

Mégjobban megsérteni őket és röhögni a szánalmas vergődésükön.


Majd megszokják

2020. ápr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ilyeneket en simàn tiltok.

Ha már online is idegesit meg magyaazkodasokra kesztet az életembe plane nem hianyzik.


En is probaltam mar megbeszelni ilyenekkel eleinte, de az ilyenek mentalisan zavartak rajöttem, felesleges megbeszelni mert akkor is kezdi legközelebb csak massal.

Mikor màr azon a szinten vagyok, hogy egybe van a gyomrom is, ha csak meglatom hogy irt, már ki is szàllok.


Ujabban màr mindenféle lelkizés, meg megbeszélés meg türelem nelkül kapasbol ignoràlom aki megakarja magyaràzni mekkora sz.r vagyok, csak mert nem irtam a semmire vissza, azaz neki,aki nem is irt semmit tema sem volt. De azon ràgta magàt mikor irok. Engem ne terrorizaljon senki.

2020. ápr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Vannak olyan emberek,akikkel nem éri meg kommunikálni/vagy csak minimálisan ha muszáj,például munkatárssal/mert semmi sem működik.

Ezt már több emberrel eljátszottam,mire megtanultam a leckét.

2020. ápr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!