Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki hogyan találta meg önmagát?

Ki hogyan találta meg önmagát?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok pánikbeteg, fél éve szedek antidepresszánst. Igazábòl arra jöttem rá hogy lassan 26 évesen nem igazán találom önmagam részben ez is felelős lehet a pánikért, szorongásért.

Persze normális életem van, van egy jòl működő párkapcsolatom, van munkahelyem de azt érzem hogy csak vagyok a nagyvilágba. Reggel felkelek elmegyek dolgozni, délután hazajövök kitakarítok, párommal vagyok, szüleimmel beszélgetek majd lefekszünk aludni. Szinte minden napunk így telik. Nincsennek hobbijaim, nem tudom mi az amiben én jò vagyok. Nem találom önmagam. Vannak barátaim de sajnos mindenki szét széledt így nagyon ritkán tudok velük találkozni. Munkatársakkal jòl kijövök de ők részben már idősebbek. Ti hogyan találtátok meg azt hogy miben vagytok jòk?



2022. ápr. 24. 15:45
 1/8 roundance ***** válasza:
100%

Szerintem nem attól vagy nem jók, hogy minden nap felkelsz és teszed a dolgod. Ez úgy is lehet tenni, hogy valaki jól van. Valami finomabb dolog csúszhatott el. És nehéz, hogy mi, ha ennyire finom dologról van szó és csak te fogod megtalálni.


Nekem inkább praktikusabb gondjaim voltam, hogy egyáltalán hogy tartsam egyben a dolgokat, hogy legyen elég pénz, hogy ne legyek állandó veszélyben, hogy csináljam azt ami kitalálok, hogy csinálni akarok.


Viszont neked úgy érzem nem ilyen konkrét dolgok vannak.

2022. ápr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy még...ki ismertem magam, le nyugodtam a régi enyémhez képest, nem akarok senkinek megfelelni és így vagyok "boldog"...amúgy én is szedek antidepresszánst.
2022. ápr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mentek a pároddal kirándulni vagy közös program mozi vagy valami?
2022. ápr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Még 48 éves koromra se sikerült de legalább már tisztán látom hogy hol és milyen események miatt alakult így ahogy.Volt egy nagy ,nem inkább hatalmas óriási törés az életemben, nevezetesen nemrég szabadultam egy pszichopata halojabol ,ez elég nagy lépés volt az önismereti utamon.
2022. ápr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat.

Az első hozzá szòlásban valami megfogott. Tényleg így van ahogy leírtad. Valami elcsúszott. Az a baj hogy sok dolog volt az életembe ami törést okozott, de pròbálok rajtuk túl lépni és elfogadni hogy ezen már nem tudok változtatni.

2022. ápr. 24. 19:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nagyon nehéz. Sokszor az a legjobb megoldás hogy másképp gondolsz a dolgokra. Ez is nagyon nehéz. Nehéz megcsinálni. Törekedni kell arra hogy mindig pozitívan gondolj mindenre. Megkeresni a legmagasztosabb gondolatot és nem szabad elengedni. Ezeket megcsinalni iszonyú tudatosság, de ez a szabad akarat.
2022. ápr. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Te is voltál hasonlò helyzetben?
2022. ápr. 25. 15:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogyne! Mindenki. Mindenki folyamatosan úton van ahhoz hogy önmagára találjon. Van aki előttünk jár, van aki még mögöttünk jön. De egyenként elkerülhetetlen. Az élet is és te is magadat “odapofozod” “helyrepofozod”. Ez mindannyiunk legfőbb és legmagasztosabb élet feladata…
2022. ápr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!