Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aláztak már meg a munkahelyede...

Girlll3 kérdése:

Aláztak már meg a munkahelyeden a külsőd miatt?

Figyelt kérdés
A főnöknő rendszeresen beszél minősíthetetlen stílusban a beosztottairól. Pl hogy ge... ciláda az egyik kolléga, mert nem úgy viselkedik, ahogy azt ő szeretné. De hogy olyan rusnya, hogy még arra se használják. Velem szemben is ilyen. Mivel nem vagyok tip-top, csudiszép. Állami helyen dolgozom, a munka oké lenne, de ezt így nem akarom. Erről érdemes lenne beszélni valakivel? Mondjuk olyannal, aki segít innen áthelyeződni? Csak, mert semmire sincs tekintettel, most végre határozatlanon lennék, de nem akarok egy ilyen emberrel dolgozni.

2022. ápr. 27. 12:18
1 2
 1/11 Szolovjov ***** válasza:
54%
Hát ha otthagynád azt a helyet, előtte moss be neki egyet. A monokli majd elgondolkodtatja.
2022. ápr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szolovjov Nem tudom, de lehet máshol is ilyen tr... Gya emberek vannak.
2022. ápr. 27. 12:37
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Igen..régen gyúrtam, és mindenki szteroidos, impotens gyökérnek nevezett a hátam mögött...a főnökök is.
2022. ápr. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk velem egyszer beszélne csak így valaki, elég hamar elrendezném a szénáját, nem feltétlen fizikai dologra értem.


Ezen agonizálni sem kell, határozottan keress egy felsőbb beosztásban levő embert, aztán megmondod hogy vagy visszavesz magából a beosztottja vagy viszlát. Ha nem változik semmi, akkor meg el jössz. Problem solved.

2022. ápr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3-as hogy viselted? Ilyen hülye csapatbulikat tartanának. De senkit se kedvelek már. Franc sem akar smúzolni és vigyorogni.
2022. ápr. 27. 12:41
 6/11 anonim ***** válasza:

Utána nem sokáig maradtam ott szóval már mindegy volt...pont szakítottam az akkori barátnőmmel is ott még jobban rámentek a témára, de végül nem ez miatt, hanem mert szar volt a meló eljöttem.


3*

2022. ápr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki ilyen stílusban beszélne rólam a munkahelyemen, biztos hogy beolvasnék neki.


Én is állami helyen dolgozok amúgy. Vesztem már össze ügyintézőkkel meg ügyfelekkel is.

2022. ápr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Metionin ***** válasza:
Diákként rendszeresen dolgoztam olyan helyen, ahol beszólogattak a külsőmre, a mosodában a fehér bőröm volta téma, az egyik gyárban meg a soványságom. Akkor nyeltem, mert kellett a pénz. Rendes állásban nem tűrném el, az tuti.
2022. ápr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudok rola, szerintem jo kozosseg a mienk.
2022. ápr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezt a ge... Ládát nem Rám mondta, de carba se nézi az embereket.
2022. ápr. 27. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!