Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aláztak már meg a munkahelyede...

Girlll3 kérdése:

Aláztak már meg a munkahelyeden a külsőd miatt?

Figyelt kérdés
A főnöknő rendszeresen beszél minősíthetetlen stílusban a beosztottairól. Pl hogy ge... ciláda az egyik kolléga, mert nem úgy viselkedik, ahogy azt ő szeretné. De hogy olyan rusnya, hogy még arra se használják. Velem szemben is ilyen. Mivel nem vagyok tip-top, csudiszép. Állami helyen dolgozom, a munka oké lenne, de ezt így nem akarom. Erről érdemes lenne beszélni valakivel? Mondjuk olyannal, aki segít innen áthelyeződni? Csak, mert semmire sincs tekintettel, most végre határozatlanon lennék, de nem akarok egy ilyen emberrel dolgozni.

2022. ápr. 27. 12:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

4-es vagyok


Még annyit hozzáfűznék saját tapasztalatból, hogy hála annak, hogy jól bánok az emberekkel és jól kommunikálok, egészen széles skálán mozognak az emberek akikkel dolgom volt. Ki ilyen, ki olyan, de általában mindig megtaláltam mindenkivel a közös hangot, ami nem feltétlen azt jelenti, hogy ráhagytam dolgokat. Ez pedig fontos. Mert van akivel tényleg prosztón kell bánni és aki egy sz.r ember, azzal hasonlóan kell bánni. Én nem támogatom ezt a "ne süllyedj le a szintjére" dolgot, mert vannak olyan emberek, akiknek le kell menned az ő szintjére, hogy rájöjjön nem ő sz-rta a spanyolviaszt.


A probléma pedig az, hogy azért is viselkednek így, mert mindenki kussol. Ki azért mert gyengébb személyiség, ki azért mert fél, vagy gátak vannak (mégiscsak a főnököm, blabla.). Ha rabolhatnál kedvedre bankokat, sosem kapna el senki, akkor persze hogy minden hónapban bankot rabolsz ahelyett hogy elmennél dolgozni. Hiszen senki nem gátol meg abban, hogy bankot rabolj. A kommunikáció és az emberek is így működnek. Ha mindenki meghunyászkodik és sosem volt senki aki kiállt volna önmagáért, miért ne beszélne úgy ahogy akar?


Ezért is írtam, velem egyszer beszélne úgy ahogy ő gondolja, előttem vagy a hátam mögött, teljesen mindegy. Utána nagyon jóban lennénk, én ebben biztos vagyok.

2022. ápr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!