Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan menőnek érzik magukat,ha...

Sokan menőnek érzik magukat,ha Facebook képeiket angol nyelvű szöveggel töltik fel?

Figyelt kérdés

Csomó ilyen embert láttam akik feltöltenek képet magukról,aztán angolul valamilyen élet bölcsességet is írnak.

Olyan nagyon menő ez mostanában?

Mit gondoltok erről?


2022. ápr. 28. 07:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Hogy nem tudnak magyarul helyesen írni, ezért kimásolnak inkább valami angol szöveget, aminek a jelentését előtte ők is gyorsan Google translate-tel fordították le. 😅
2022. ápr. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Mostanában? Ne viccelj! Mióta beindult a face, ez van. Igen, akik alig tudnak pár szót angolul, azok is azzal menőznek, hogy angolul írogatnak, akkor is, ha nulla ismerősük van, aki nem ért magyarul.
2022. ápr. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk a suliban van angolos és németes csoport.

Én németes vagyok, angolul tudok egy picit a filmek miatt, de sosem tanultam rendesen.


És az angolos kérdezgeti folyton tőlem, hogy

"Hallod, ez mi angolul? *Hashtag...*

és hallod azt hogy írjak angolul hogy...

*#...*

Köszi, még az mi angolul, nem tudod, hogy....?


És a németestől kérdezi, miközben ő angolból már leérettségizett. Nem hiszem el..

2022. ápr. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Szánalmas. A kedvencem az, amikor az ismerősöm magára tetováltatott egy angol nyelvű szöveget teljesen rossz nyelvtannal. Mindenki írta neki, hogy ez így nem helyes, de fel sem fogta. Azóta is rajta van.
2022. ápr. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Nos, én Hollandiában élek és mivel nem minden ismerősöm beszél magyarul, így sokszor angol szöveg kerül fel. A magyar ismerőseim többsége ugyanis beszél angolul, a hollandok közül pedig mindenki. A menőségnek koze nincs hozzá részemről
2022. ápr. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nem menözés, hanem szeretnék ha nem CSAK a magyarul beszélök tudják, mi van a képeken.
2022. ápr. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%
Inkább nevetséges, mint menő, hiszen a többség nem írja helyesen írni.
2022. ápr. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
17%

Yes, I'm very cool.😎

😂😂

2022. ápr. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%

Nekem azok az ismerőseim csinálják akik külföldön éltek/élnek és az ismerőseik nagy része nem tud magyarul.

Vagy valami idézet ami csak angolul létezik.

2022. ápr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
69%
Én angolul írok, szóval ez nem találgatás, az én ismerősi körömben így van. Az olyan emberek valószínűleg angol nyelvű médiát fogyasztanak, a saját csoportukkal közösen. Így megeshet, hogy a belsős poénok angolul vannak, vagy a kifejezés angolul egyszerűen kifejezőbb. Szerintem semmi szégyenletes nincs abban, ha valaki használ egy nyelvet ha már megtanulta.
2022. ápr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!