Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jó ez a stratégia az agresszív...

Jó ez a stratégia az agresszív, másokat terrorizáló rossz emberek kiszűrésére?

Figyelt kérdés

Nem egy olyan alkalom volt, amikor a másik elkezdte szívni a véremet. A pofátlan, ripacs módon viccelődést, faggatózást, ugratásokat értem ezalatt.

Sokszor nem tudtam eldönteni, hogy az illető jó szándékú-e vagy sem. Ezért azt kezdtem el művelni, hogy valami jó durvát beszólok. Meglepetésemre eléggé sokan voltak azok, akik viccnek vették, nevettek rajta, és innentől kezdve tudtam, hogy tényleg jó arcok valójában. De olyanok is voltak, akik vérig sértődtek. Ezek mit képzelnek magukról? Azt hiszik, hogy nekik mindent lehet, a másiknak pedig semmit sem. Szerintem az ilyenekért nem kár, sőt még talán meg is érdemlik a durva beszólást. Szerintetek? Én bírom egyébként a viccelődést, viszont ha valami egyoldalúvá válik, az már eléggé gáz.


2022. máj. 5. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Elsőre jó, mert lehet építkezni rá, vagy változtatni rajta.
2022. máj. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elméletben jó és működhet. Viszont van egy lehetséges hátránya, vannak olyan rossz arcok akiknél ez olaj lesz a tűzre mert megsérted vele az egójukat, és lehet hogy méginkább támadni fognak, vagy rosszindulatúan aládtenni bosszúból. Főleg ha mások előtt történt ez a fajta visszaszólás.

Szóval van amikor érdemes szelektíven és okosan használni, pl rangot és pozíciót is belekalkulálva, mert ha pl felettedes az illető vagy másfajta kiszolgáltatott helyzetben vagy tőle, akkor érdemes vmi finomabb módszert alkalmazni. Ezt a helyzetet leszámítva egyetértek és jó módszer.

2022. máj. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*felettesed
2022. máj. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!