Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Segítene valaki az országban...

Segítene valaki az országban keresni olyan szakembert, aki tényleg szakértő az önbizalom építésében, tud terápiával hatni hosszútávon a tudatalattira (aki látja verbálisan és hamar kiismer) és a fontos: hogy anyagi okokból a legtakarékosabb legyen?

Figyelt kérdés
A lényeg: ezt netes videókból, könyvekből nem lehet, hanem kell ráhatás a szakembertől és az én befogadóképességem is: tehát hajlam, adottság, fogékonyság...
2022. máj. 6. 00:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Minél stabilabb szeretnék MARADNI és minél hamarabb, de ez tőlem függ, csak kellene egy expert személy ehhez vagy több expert személy, mert nicnsenek barátaim...
2022. máj. 6. 00:42
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért??? gyurcsány jobb volt?
2022. máj. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez a második kérdésem, kérem privátban írjatok, ha segítenétek.
2022. máj. 6. 01:07
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Az a helyzet, hogy erre szerintem nincs recept. Fogd és lépj ki a komfortzónádból, hogy fejlődj. Csinálj olyan dolgokat, amiktől rosszul érzed magad. Én pl egy eladó szemébe se mertem belenézni miközben beszéltük kérek e még valamit. Elmentem olyan helyekre, ahol soha senki ismerőssel nem fogok találkozni, és én se megyek oda vissza többet, és direkt azt csináltam, hogy végig szemkontaktust tartottam az eladóval és mosolyogtam jó erősen. Mostanra természetes. Régen egy lányhoz se merten hozzászólni. Fogtam letöltöttem tindert (akkor még nem kellett havi tízezreket költeni, hogy legyen bármi esélyed arra, hogy a profilod lássák), match, beszélgetés, megszerveztem a találkozót, konkrétan úgy vert a szívem, amikor kiléptem az ajtón, hogy visszafordultam és megittam négy felest. Kicsit segített. Megérkeztem a talira, ő is ott volt, és bumm. 2 perc múlva tök jól éreztük magunkat. Egyből átjött. Ekkor jött a neheze, hogy lekapjam. Oltári kellemetlen volt egyből vissza is húztam magam. Kicsit nevetett, de aztán lassan folytatódtak a dolgok. Konkrétan nevetett, hogy mennyire gyorsan ver a szívem ahogy a mellkasomon feküdt. Aztán harmadik random randin már egyáltalán nem izgultam. Mostanra már simán ismerkedek személyesen is. Nekem ehhez az kellett, hogy elköltözzek otthonról, és senki ne tudja, hogy mit csinálok. Így nem mehet a gáz sztori után a pletyi az egész családban. Jah. Elég toxikus. Szóval tényleg, ez működött, hogy egyedül voltam, idegen helyen, senki nem ismerhetett, kifejezetten elmentem olyan helyekre, és ott csináltam olyan dolgokat, amik nagyon nem voltak nekem természetesek. Random emberekkel beszélgettem buszmegben, rámosolyogtam szép lányokra, buszról kacsintgattam is, elkezdtem egyedül étterembe járni, stb. Most még nem az igazi, de rengeteget fejlődtem ilyen téren. Szóval ez jó trükk erre, és szerintem nem kell százezreket kidobni terapeutára. Hajrá, meg tudod csinálni!
2022. máj. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%

Kérdező: amit előző írt.

Szakember: kereshetsz klinikai szakpszichológust, pszichoterapeutát.

Előző kommentelő egyébként nagyon profin leírta, megfogalmazta hogy mi segít.

2022. máj. 6. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy akkor jó az elképzelésem. Egyébként annyit hozzátennék, hogy a terapeuta lényegében ugyanezeket a tanácsokat fogja adni, amiket mi, csak ő mondjuk lehet meg tudja fejteni, hogy honnan jönnek ezek a gátlások benne. Ez nem feltétlenül szükséges. Végső soron, ő is azt fogja mondani, hogy te neked kell átlépned ezeket a korlátokat, ő nem tudja majd helyetted ezt megtenni. A terapeuta megértetni tudja veled, hogy miért váltál ilyenné. Ha ügyes. Vannak kóklerek, akik 40 percen keresztül némán ülnek veled szemben, és várják megszólalj, aztán vagy beszélsz vagy nem, neki mindegy. Szóval lutri. És ő se fog tudni olyan megoldást adni, hogy másnap már nem fogsz szorongani. Neked kell fejedbe venni, hogy ezt legyőzöd, mert nincs mit veszítened. Odamész egy lányhoz, azt mondja nem? 5 másodperc múlva nem fog emlékezni, tehát nincs mit szégyellni, vagy nincs ok, hogy ne merj odamenni. Ez csak egy példa, amivel én küzdöttem. Lehet neked teljesen más a problémád. Nem tudom. Viszont az biztos, ezt magadnak kell megoldanod, és ha fejben egyszer elhatározod magad, akkor meg is csinálod. Én mindig arra gondolok ilyen helyzetben, hogy "Nincs kanál" ;). Aki érti, érti. Sok sikert. 4 voltam
2022. máj. 6. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15%
Pénz, pénz, pénz. Ha pénz van, önbizalom is lesz, még szakember sem kell hozzá.
2022. máj. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
12%

Az önbizalom az eredményektől jön. Egy férfi (mert tuti férfi vagy) önbizalma a sikerekből építkezik. Magas fizetés. Jó egzisztencia. Széles szociális kör, haverok, barátok. Pozitív visszajelzések a nőktől. Sikeres szexuális hódítások. Jó külső. Függetlenség, önállóság.

Ezt nem lehet kiváltani semmilyen terápiával. Nincs önbizalom, ha nincs mire.

2022. máj. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!