Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem hordja a házasságban...

Miért nem hordja a házasságban lévő férfi a karikagyűrűt?

Figyelt kérdés
Van egy férfi,akivel legelső találkozásunk alkalmával (nem randevú,kizárólag munkája miatt) még volt rajta gyűrű.Azután később kb. 1év elteltével kezdtünk el beszélni újra,amikor már észleltem hogy nem hordja.Azóta se hordja.Nem vált el.Az utcán egyszer láttam a feleségével,ott boldogtalannak látszott,nem voltak közel,egymás kezét se fogták.Ha nem vált el miért nem hord gyűrűt?
2022. máj. 6. 15:24
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%

Ha végiggondolom a nős ismerőseimet egyik sem hordja (apám sem horta, a párom sem hordaná, ez 100000%), de a nők között is alig van olyan, aki igen (én sem hordanám).

Szerintem az is benne lehet ebben, hogy 1-1 ilyen marha drága és nem akarja szétcseszni/elveszteni az ember

2022. máj. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
80%

Így hirtelen az alábbiakat tudom elképzelni.

1. Kihízta.

2. Eladta, és vett belőle rengeteg csokit.

3. Ezzel jelzi feléd, hogy a házassága nem számít neki, bátran elmélyítheted vele a kapcsolatod.

4. Mikor lehúzta a vécét, leesett az ujjáról, és a lefolyóba került.

2022. máj. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
67%
Benne maradt a szeretőjében ujjazás után.
2022. máj. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
96%

Én sem hordok, pedig egy éven belül volt az esküvőnk és nő vagyok. :)

Ezernyi oka lehet, munkavédelmi szempontból is adódhat probléma vele.

Az pedig, hogy épp boldogtalannak tűnt a felesége oldalán, nem jelent semmit. Én is sokszor búvalb.szottan megyek a férjem mellett egy nagyobb bevásárlás alkalmával; de attól még szeretem.

2022. máj. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
96%

Ezer oka lehet...

Kérdezd meg.

2022. máj. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
91%
Neked miért nem mindegy?
2022. máj. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
76%

Elnézést kérek minden férjtől, aki hordja a karikagyűrűt, de (néhány kivételtől eltekintve) szerintem iszonyú b.zis.


A legtöbb férfi nem azért nem hordja, mert mindenképpen azt szeretné, hogy a hozzád hasonló ribik rámásszanak, hanem mert egész egyszerűen nem kényelmes nekik. Sok férfinak van olyan munkája, ahol baleset érheti a gyűrű miatt, esetleg elkopna stb.

Én nő vagyok, a gyűrűt hordanám, de pl. frászt kapok a kézen fogva sétálástól.

2022. máj. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
92%

Lehet zavarja a gyűrű a mindennapi munkájában.

Mellesleg nem mindenki szereti a gyűrűt.


Én sem szeretem, zavar pl. a vezetésnél is, ha fogom a kormányt, vagy egyszerűen azért, mert az ujjamon van. (pedig én nő vagyok)


Amúgy meg ezer oka lehet.

2022. máj. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
95%
Már nem fér rá az ujjára, nem akarja elveszíteni, már elveszítette, el kellett adni valamilyen ok miatt, már kényelmetlen
2022. máj. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
96%
Van egy csomó foglalkozás, ahol eleve tilos (veszélyes) gyűrűt hordani...
2022. máj. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!