Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem hordja a házasságban...

Miért nem hordja a házasságban lévő férfi a karikagyűrűt?

Figyelt kérdés
Van egy férfi,akivel legelső találkozásunk alkalmával (nem randevú,kizárólag munkája miatt) még volt rajta gyűrű.Azután később kb. 1év elteltével kezdtünk el beszélni újra,amikor már észleltem hogy nem hordja.Azóta se hordja.Nem vált el.Az utcán egyszer láttam a feleségével,ott boldogtalannak látszott,nem voltak közel,egymás kezét se fogták.Ha nem vált el miért nem hord gyűrűt?
2022. máj. 6. 15:24
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
67%

Tehát egyszer láttad a feleségével ahol éppen boldogtalannak látszott innentől összeraktad, hogy ez egy boldogtalan rossz házasság.


Amúgy nem tudom más mit lát, én senkinél nem látom, hogy folyton kézen fogva, ölelkezve közlekednének több évnyi házasság után. Vannak olyan ismerőseim, ha nem tudnám, hogy együtt vannak, nem mondanám meg, hogy amúgy együtt vannak. Mégis boldogok.

2022. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy tök értelmetlen a kérdés, mert a kérdező már úgyis bele látta, hogy ez kényszer-érdek házasság, ahol a férj nem is szereti a nőt csak áldozat és azért nem hord gyűrűt, mert valójában az ő púzóját akarja megszúrni.
2022. máj. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
91%
Mi az, hogy másnak se tetszik, hogy a pasinak az a felesége, aki? Értsd már meg: a világon SENKINEK semmi köze ahhoz, kit vett el a csávó. Tök mindegy, hogy neked, meg a pasi kollégáinak, meg a szomszédoknak, ismerősöknek, akárkinek mi a véleménye.... Szép is lenne, ha mindenkinek a jóváhagyása kellene :D Mindenkinek joga van azzal lenni, akivel akar.
2022. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
A nőt nem a 'feleség' állapot miatt látom ilyennek,hanem a másokkal való bánásmódján,hallottam mással is hogyan beszélt.A férje ezzel ellentétben legtöbbször rendesen beszél az emberekkel.
2022. máj. 6. 22:14
 25/34 anonim ***** válasza:
82%
Akkor újra megkérdezném: mégis mi közöd van neked ehhez??? Ők egy pár. Neked ehhez közöd: 0.
2022. máj. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Ha nem érintkezik valamennyire egy pár tagjai egymással (nemcsak a szexre értem,hanem pl a megölelést is ami általános emberi gesztus legtöbbször),akkor nem is boldogok csak azt mutatják.


Egyébként a férfi elhúzódott a kolléganő jelenlétében(akivel 100% hogy nem kavar mert o megbizhato),amikor a férfit a felesége megcsókolta,lerohanta es a kolleganonek beszelt hozza igyekezett.Mint aki vedelmet keres ellenseg elol.Ezt lattam.

2022. máj. 6. 22:18
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy pletykás egy "kicsit"?
2022. máj. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Nem,csak látom hogy egy "pár" is hogyan viselkedik egymással.
2022. máj. 6. 22:24
 29/34 anonim ***** válasza:
81%

OK, én feladom. Ha valaki ennyire nem érti hogy semmi köze más párkapcsolatához, mint a kérdező, akkor itt nincs mit tenni.

Nem szívesen lennék az ismerősöd. Te azt hiszed, mindenki kapcsolatához közöd van. (egyébként nincs. Ezt érdemes lenne megjegyezned, mielőtt valaki elküld a fenébe)

2022. máj. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Látom a gyk-n nem sok az értelmes válaszadó,inkább kötözködésből járnak fel.
2022. máj. 6. 22:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!