Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem hordja a házasságban...

Miért nem hordja a házasságban lévő férfi a karikagyűrűt?

Figyelt kérdés
Van egy férfi,akivel legelső találkozásunk alkalmával (nem randevú,kizárólag munkája miatt) még volt rajta gyűrű.Azután később kb. 1év elteltével kezdtünk el beszélni újra,amikor már észleltem hogy nem hordja.Azóta se hordja.Nem vált el.Az utcán egyszer láttam a feleségével,ott boldogtalannak látszott,nem voltak közel,egymás kezét se fogták.Ha nem vált el miért nem hord gyűrűt?
2022. máj. 6. 15:24
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
67%

Áruld már el nekem, azon mi a kötözködés, hogy az ember megpróbál figyelmeztetni, hogy ne ítélj a látszatból? Plusz próbál arra figyelmeztetni, hogy tán nem kellene beleártanod magadat olyasmibe, amihez semmi közöd? Egy csomó pár nem ölelkezik nyilvánosan, nem sétálnak kézen fogva, mégis boldogok.

Te vagy az, aki gondolkodás nélkül szajkózza azt, hogy a pasi boldogtalannak látszik - mert a nő nem szimpi neked.

Mi a gond, kellene a pasi, de te nem kellesz neki? Másra egyszerúen már nem tudok gondolni, mert ez, amit csinálsz, erre utal.

Fogd már fel, NINCS KÖZÖD HOZZÁJUK.

2022. máj. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Ha nem emberekkel foglalkozol maradj a komputereknél..csak nem értem hogy miért idegeskedsz ennyire egy kérdés,megfigyelés miatt?
2022. máj. 6. 22:33
 33/34 anonim ***** válasza:
76%
Ó, kiscsillag... te nekem ne adj tanácsokat. Nem én vagyok az, aki olyan szinten értetlen, mint te :D Te nem megfigyelsz, hanem olyasmin rugózól, amihez semmi közöd.
2022. máj. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Hat neked van ferjed/feleseged,hogy igy irsz?Vannak korulotted emberek vagy egyszalmagadban tenferegsz? ;)
2022. máj. 6. 22:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!