Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem hordja a házasságban...

Miért nem hordja a házasságban lévő férfi a karikagyűrűt?

Figyelt kérdés
Van egy férfi,akivel legelső találkozásunk alkalmával (nem randevú,kizárólag munkája miatt) még volt rajta gyűrű.Azután később kb. 1év elteltével kezdtünk el beszélni újra,amikor már észleltem hogy nem hordja.Azóta se hordja.Nem vált el.Az utcán egyszer láttam a feleségével,ott boldogtalannak látszott,nem voltak közel,egymás kezét se fogták.Ha nem vált el miért nem hord gyűrűt?
2022. máj. 6. 15:24
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
88%
Mi amikor összeházasodtunk eleve csak nekem volt gyűrűm. (igen, lehet kérni így is, vagy úgy, hogy nincs gyűrű húzás) Férjem szerint felesleges pénzkidobás neki a jegygyűrű mert eleve nem szereti a gyűrűket, meg a munkája miatt tilos is hordani. Inkább az árát beletette a kísérőgyűrűmbe, karkagyűrűm mellé.
2022. máj. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
85%

Tehát boldogtalannak akartad látni..

Hidd el, ennek semmi köze sincs a házasság működéséhez, hogy hordja, vagy nem, millió oka lehet; és van aki szar házasságban hordja, és boldogban eszébe sem jut.

2022. máj. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Apám pl azért nem hordta, mert menet közben derült ki, hogy fém-allergiája van.

Egyébként anyámmal halálukig boldog házasságban éltek, de életemben nem láttam őket kézenfogva sétálni.

2022. máj. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
92%
Most így belegondolva mi is elég boldogtalannak tűnhetünk sokszor a férjemmel. Ritkán sétálunk kézenfogva, ha sietünk valahova, nem bájcsevegünk, vigyorgunk... Mellesleg heti háromszor nincs rajta a gyűrűje, mert munka után edzeni megy, gyűrűben nem kényelmes neki és nem akarja elhagyni. Nagy cucc. Ha sosem hordaná sem zavarna. Nem ezen múlik, hogy szeretjük-e egymást, vagy sem. Szerencsére.
2022. máj. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Nem olyan a munkája,ahol ne hordhatná.


A boldogtalanságot ami látszott,nem a kézfogásnak hiánya mutatta,hanem a testtartás és távolság megtartása.


Persze,hogy nem az utcán kell elkezdeni szexelni..de ami látszik az látszik,nem lehet elmenni ilyen mellett anélkül hogy észre ne vennék

2022. máj. 6. 17:59
 16/34 A kérdező kommentje:

#7 Köszönöm a te válaszodat is és a lehordást a helyzet ismerése nélkül is.


Az a kérdésem neked,hogyha én r.banc vagyok akkor az mi szerinted aki a férfihoz pénzkifosztás miatt megy hozzá?

2022. máj. 6. 18:04
 17/34 anonim ***** válasza:
82%
16 Érdekházasság. Nagyon régóta létező, és működő dolog, és van akinek van ehhez gyomra. Nekünk, külső szemlélőknek pedig semmi közünk hozzá.
2022. máj. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Az enyem semmilyen ekszert nem hord, es en is iszonyunak ereznem rajta. Felrelepni meg gyuruben is lehetne.
2022. máj. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

"Az a kérdésem neked,hogyha én r.banc vagyok akkor az mi szerinted aki a férfihoz pénzkifosztás miatt megy hozzá?"


Kérdező, ugye azt tudod, hogy amikor egy nő hozzámegy egy pasihoz, ugyanakkor a pasi is elveszi a nőt? Ha nem akarta volna, nem vette volna el azt a nőt, aki neked annyira nem szimpatikus. Ha meg a nő kifosztaná, ott hagyhatná simán.

A kérdésedből meg a válaszaidból ordít, hogy nem tetszik neked, hogy a feleségét látod a nő mellett, de a rossz hír az, hogy ezzel te nem nagyon tudsz mit kezdeni és nincs is közöd hozzá.

2022. máj. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Másnak se, az mert sokaknak tett rosszat azt mondták a körülötte dolgozók.. A férj igyekszik sok munkát vállallni és távol lenni tőle.


A kényszerházasság is divat még az érdekházasságokon kívűl?

2022. máj. 6. 21:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!