Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elítélendő hogy egyiket sem...

Elítélendő hogy egyiket sem sajnálom?

Figyelt kérdés

Meghalt a Berki Krisztián és egyáltalán nem sajnálom. Sőt inkább valamiféle örömet érzek ahogy M.Richard halála miatt is.

Örülök hogy két ilyen emberrel kevesebb van. Elítélendő?



2022. máj. 6. 16:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Az nem, hogy nem sajnálod. Viszont az igen, hogy örülsz más halálának. Akármilyen sz..r alakok is voltak, más ember halálának örülni nem szép dolog.
2022. máj. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Túlzás lenne azt mondani, hogy örülök. Senki halálának nem örülök. De sajnálni én sem tudom őket...
2022. máj. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem max az az elítélendő, ha valaki nyilvánosan hirdeti - ez a hozzátartozóknak felkavaró lehet, ők nem tehetnek semmiről, függetlenül attól hogy a két említett emberről mit gondolunk.
2022. máj. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Sok görény maradt ettől függetlenül, és a jók is ugyanúgy halnak, csak azok jobban hiányoznak.

Az a gond, hogy ezeknek a vagyonuk nem az államra ill. a károsultakra száll, ahogy kéne.

2022. máj. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
nekem m richárd halálával egy bajom van, kicsit fájdalommentes végzet érte... mondjuk ha az a hír érkezik, hogy valaki véletlenül utánakötötte az autójának és felment kecskemétről budapestig az autópályán, akkor lehet hinném hogy az áldozatai megnyugvást találnak.
2022. máj. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

Ahogy az első is írja... Mennyire kell nyomorultnak lenni ahhoz, hogy örülj más halálának? Ettől nem érzed magad szar embernek?

Kérdem ezt úgy, hogy az elhunytak egyikét sem kedveltem.

2022. máj. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Meg van a véleményem M. Richárdról (a másikat nem ismertem, azonkivűl, hogy rtl-es vagy tv2-ös celeb volt) de eszembe nem jutna örömködni. És magam miatt sem akarnék olyan szánalmas pitiáner lenni, aki mások halálának örül.

Ha mondjunk egészséges állapotában párszor jól pofánrugták volna, a ribbancaival együtt, vagy buldozerrel kilapították volna az összes autóját, annak tudtam volna örülni. De hogy betegségben maghal valaki annak NEM, még akkor sem, ha valószinűleg a több évnyi drogozás hozzájárulhatott a betegségeihez.

2022. máj. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Én nagyon meglepődtem a Berkin.Sajnálom a 2 gyerekét nagyon!Senki halálának nem tudok örülni.
2022. máj. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért érdekes, hogy egy ilyen 40 körüli "szuperember" (a nők állma) pár év alatt leépül, és meghal. Gondolom az a sok féle drog, meg az a rengeteg vegyszer, amit testépítésként magába pumpált igencsak leronthatta az általános állapotát. Vagy lehet, hogy pont ezek a megszokott szerek hiányoztak neki a börtönben, attól gyengült le ?
2022. máj. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Én se sajnálom egyiket se, de a haláluknak azért nem örülök. Maximum akkor örülnék neki, ha személyesen velem bántak volna nagyon megbocsáthatatlanul. Berki gyerekeit és a feleségét viszont sajnálom.
2022. máj. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!