Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet ilyen sötét,...

Hogyan lehet ilyen sötét, gonosz lelke embereknek, hogy röhögnek, gúnyolódnak egy másik ember halálán? Miért ilyen romlott lelkűek egyesek, hogy örulnek Berki Krisztián halálának?

Figyelt kérdés

Nyilván nem kell szeretni mindenkit! Ezzel nincs is baj, hiszen nem vagyunk egyformák!

Berki Krisztián a magyar celebvilág egyik legmegosztóbb személye volt! Imádott kérkedni a vagyonával, amit vagy törvényesen szerzett meg vagy nem. Imádta, hogy hergelheti a népet!

De, most meghalt! Ő nem csak egy celeb volt, hanem egy kétgyermekes édesapa! A volt - és a mostani felesége szerint is kiváló apa volt, aki imádta a gyerekeit!

Egy nyolc éves - és egy fél éves kislány édesapja volt, akik most apa nélkül fognak felnőni!

Ráadásul, az idősebb kislánya talált rá a halott édesapjára! Ezt a szörnyű megrázkódtatást soha életében nem fogja kiheverni!

Milyen szörnyeteg emberek vannak, akik ezen nevetnek, akik ennek örülnek, hogy meghalt egy ember! Mit ártott nektek??

Számomra is van olyan híresség, akit gyűlölök! Mégsem jutna ilyen soha eszembe, hogy gúnyolódjak a halálán! Milyen kőszívű ember az ilyen?

Persze, az irigység... Főleg a magyar olyan, hogy akinek jobban megy, mint neki, az pusztuljon el...

Irigyek voltatok rá, féltékenyek, ezért örülök neki, hogy meghalt!

Nézzétek magatokba! Gondolkodjatok el azon, hogyan esne nektek, ha meghalnak apukátok és több ember így örvendene a halálának, ahogy ti Krisztián halálának!

Ezek a gyermekek szembesülni fognak az internet által az emberi gonoszsággal, rosszindulattal! Látni fogják előbb - utóbb, milyen romlott világban élnek! Még tovább fog erősödni bennük az életük végéig tartó fájdalom, amit az apjuk elvesztése okozott nekik! Ezzel a gondolattal hajtsátok álomra a fejeteket minden egyes nap!

Vagy, ha van bennetek még egy hangyányi jóság, törlitek a Facebookos gonosz hozzászólásotokat!

Azért, szerencsére több híres ember is kulturáltan nyilatkozott Berki Krisztián halálával kapcsolatban, a családja megsértése nélkül!

Az ilyen emberek előtt emelem a kalapom! Követnie kéne minden gonosz embernek a példájukat!



2022. máj. 7. 01:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a dolognak az a fő pikantériája, hogy ugyanazon a napon dobta fel a bakancsot, mint nemzetünk másik dísze, M. Richárd. Egy ilyen véletlenen tényleg csak röhögni lehet, már bocs.
2022. máj. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
83%
#11 én 9-es vagyok es nem erre írtam, hogy ezzel van a gond, hogy van egy véleményed, lehet így gondolni, hogy jobb hely nélküle a világ es ez tök más, hogy megbeszéled valakivel/kel, de az h valakinek a halál hírénél van ilyen komment áradat, nekem inkább ez a szomorú. És mondhatod h a családtagokat nem viseli meg… biztos vagyok benne h nem esik nekik jól, nem gondolom h ők semmi pozitívat nem ismertek benne… de mindegy én ezen nem vitatkozni akarok, nyugodtan le lehet pontozni, de akkor is így érzem
2022. máj. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
82%
Nekem sem ártott személyesen, de celebként rossz példát mutatott fiatalok ezreinek, mint pl. te is. A média meg orrba szájba erőltette rátok, a csapból is ő folyt, mintha semmi gond nem lenne azzal amit csinál. De van gond azzal amit csinált. Egy ön- és környezetét pusztító szociopata mentalitást népszerűsített és hitette el veletek hogy amit csinál menő. Ezért csodálkoztak a sok ilyen kommenten. A többségünk hányt tőle, és most ti fiatalok a példaképeteken keresztül láthatjátok, hogy amit ő meg a másik képvisel hová vezet. Kihívta maga ellen a sorsot, nem kívántam soha a halálát, de saját magának köszönheti hogy így ért véget az élete. Borítékolható volt, és örülünk hogy ez még azelőtt történt mielőtt ő vette volna el pl.drogos vezetéssel, büntetőfékezéssel más életét. Mert ők azok akik átgázolnak rajtad és továbbhajtanak bűntudat nélkül. Egyetértek azzal hogy korai halálával sok rossztól óvta meg az embereket az Isten.
2022. máj. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
84%
Én ezt értem és elfogadom. Nem értem a személyeskedést, h nekem példakép lett volna, nem is ismersz. Sosem követtem, amit a bulvárban olvastam, annyit tudok róla (buntetofekezes, válás, hasonlók). Lehet h okozott volna később gondot mondjuk a fekezos történet, de ez nem következett be, és attól jobb valakinek is h ilyen hírnél férgezi, meg h végre meghalt stb… ez aztán tényleg sokkal jobb példa. Életében megértem aki leírta neki a nem tetszést, ha akarta megvédte magát, az egész más. Egy szóval nem mondtam h oké volt, amiket csinált de könyörgöm nem egy sorozat gyilkosról beszélünk, egyszerűen csak ezt nem tudom felfogni h a sok legalja komment miért kell egy ilyen hírnél? Ártani már nem fog senkinek, miért jobb attól valakinek h a halálhír kapcsán alázza?
2022. máj. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
88%

Az emberek nem ismerték a "magán embert",csak a "celebet".

És az ott kialakított önképe miatt jogosan rühhellte az ország javarésze.

Büntetőfékezés,törvény felettiség,maffia haverok,FTC kasszából lopott vagyon,stb...

Nem kell meglepődni,hogy a "jóérzésű" átlagpolgár egy elégtételt érez az eseményeknek a hatására.

2022. máj. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem ez volt a kérdés még mindig, és még mindig nem ez a gond, hogy valaki így érez… de mindegy, engedjük el :D
2022. máj. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel egy ilyen kommentet láttam, később az is szerkesztve lett. Nem tudom hol olvasod ezeket.
2022. máj. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Elég felmenni instagramra, tik tok-ra (Facebook-om nincs, de gondolom ott is belefutna az ember 1-2-be)
2022. máj. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
74%
#18 miért menne fel bárki is instagramra meg tiktokra?
2022. máj. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, miért kell minden egyes mondat után felkiáltójelet tenni?
2022. máj. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!