Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet olyan, hogy egyik...

Lehet olyan, hogy egyik napról a másikra elmúlnak a szorongások?

Figyelt kérdés

Van egy régóta tartó téveszme szerű szorongásom. Mostanában 2-3 napja mintha fellélegeznék belőle. Nem történt semmi olyan ami hatást gyakorolt volna rá még jó irányba sem és ezért is furcsállom, hogy így évek múlva tud csak feloldódni ez a szorongás.

Félek attól, hogy büdös vagyok ha emberek között vagyok. Hiába tisztálkodtam rendesen, illatosítottam magam de ha kint büdös szagot érzek legyen szennyvíz szag amit bárki megmond, sokszor azt hiszem, hogy besz.rtam még ha nincs is előjele, párszor mostanában este plázába megyek a barátnőmhöz és ott szennyvíz szag árad mert épp csatornáznak de hiába látom viszont szorongok hogy ne én legyek, megy a buszom a Duna mellett és ott mindig poshadt víz szag van ami bejön a z ablakon amire szintén azt hiszem, hogy besz.rtam pedig itt már megbizonyosodtam, hogy a Duna vize büdös, hagyma szag van a buszon mert valaki vett és hiába látom hogy a szatyorban van rögeszmeként arra gondolok, hogy lehet az izzadságom ennyire büdös hiába fújtam előtte be magam. Ennek amúgy van előzménye hogy miért alakult ki de nem szeretném leírni hogy ne legyek felismerhető de szakáltak. Minek hatására lett enyhébb ez a szorongás? Mondjuk nem teljesen az igaz, mert ma boltban voltam és néha lehet már beképzelek szagokat amik ott sincsenek és azt hiszem hogy bekakáltam főleg ma mikor éreztem hogy valami csurog a lábamon de otthon megnéztem és csak izzadás volt semmi bekakilásra utaló ok...Viszont mostanában nem érzek kényszert hogy 2-3 percenként szagoljam magam hogy ellenőrizzem a szagomat hogy nehogy büdös legyek. Valahogy ahogy nézem az emberek arcát buszon pl.semmi reakció rám se hederítenek akkor egyre jobban ellazulok és nem szorongok. Lehet ez másoknak hülyeség de évek óta szenvedek vele és nem tudok egyszerűen teljesen megszabadulni tőle...25N vagyok egyébként ha számítana.



2022. máj. 7. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ma volt velem hasonló történet, de gyerek volt a közelemben, viszont nem volt rajta pelenka. Az anyja a közelében állt, de ő nem érzékelt semmit.
2022. máj. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező miért gyötröd magadat? Menj el pszichologushoz, ha más nem tb alapon de erre kell segítség neked!


Mielőbbi gyógyulást kívánok!

2022. máj. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2.Voltam de nem múlik el pár beszélgetéstől :/. Nem rég kezdtem, mert eddig valahogy nem vitt rá semmi hogy menjek még ha ez a dolog gyötör.
2022. máj. 8. 00:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan alakul az életed a mindennapokban?


Van, ami lekösse a felesleges energiáidat? Mert ha nincs, akkor érthető, hogy így érzed magad...


A helyedben én is félhülyére szoronganám magam. Ez nem más, csak felesleges, haszontalanul működő energia!


Ismerd fel a problémát, nevezd meg és kezdj el rajta dolgozni, hogy változzon a helyzeted! Tanulsz még vagy munkahelyed van már?

2022. máj. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hogyan alakul az életed a mindennapokban?


Unalmasan, vagyis egyhangúan én ilyen itthon ülős vagyok, éjszakai bagoly :D de úgy nem rossz csak néha úgy csinálnék valamit valakivel de nincsenek barátaim csak egy de ő se ér mindig rá.


Van, ami lekösse a felesleges energiáidat?

Hát szeretek enni, főleg ha olyanok amiket nagyon szeretek mint pizza, lasagne, lehet nem egészséges meg minden de ez mégis megnyugtat és ilyenkor csak a finom ételekre gondolok. Meg néha történeteket találok ki, régen szertettem regényeket írni de mára az már kiveszett belőlem..


Lesz munkahelyem hamarosan, úgy néz ki szerencsém van és találtam egy hozzám közel álló munkahelyet de még csak most kezdem igazán a folyamatos munkát. Eddig is dolgoztam de nem hosszútávon.


De ez a büdösség szorongás megbolondít. Hiába foglalnám le magam folyamatosan, akkor is jelen van :/ bár mostanában mondom mintha enyhülne de nem biztos.

2022. máj. 8. 00:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez volt, annyi külömbséggel, hogy előzmény nélküli a dolog. Talán annyi az előzménye, hogy láttam pár videót neten, hogy beszartak emberek és vmi nyomorult már egyből lekamerázta és feltette a netre. Ez egy irracionális félelem nálam, ami egyre kevesebbszer jön mára elő, mert kocsival megyek mindenhova.
2022. máj. 8. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!