Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A teljesen átlagos gyerekek...

A teljesen átlagos gyerekek és tinédzserek miért hiszik magukról, hogy érettek?

Figyelt kérdés
Megszámolni sem tudom mennyiszer hallottam már ettől a korosztálytól, hogy ők sokkal érettebbek a koruknál. Előfordul hogy egy gyerek introvertált, csak nem tudja, és azt hiszi ő azért csendesebb és komolyabb, mert érettebb. Ezt a gondolatmenetet még megértem. De sokszor teljesen átlagos(az introvertáltak is azok, de na, értitek) lázadó, hormonokban tomboló kamaszok mondják magukra ezt, közben ugyanúgy gondolkodnak és viselkednek mint bárki más.

2022. máj. 9. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

10-20-30 évvel ezelőtti tinédzserek is ezt gondolták magukról. Ez nem újdonság.

Ezzel a korral ez jár.

2022. máj. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább életképteleneknek láttam őket. Csomó dolgot nem tudtak egyedül elintézni, az egyetemre úgy mentek hogy nem tudtak egyedül megfogalmazni egy levelet a tanárnak...
2022. máj. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Héba-hóba akad egy-kettő aki tényleg éretebb a koránál. Találkoztam néhánnyal. De pont abba a korban vannak, amikor úgy érzik, hogy legyőzhetetlenek.
2022. máj. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg hasonló az oka, mint annak, hogy az embereknek bőven több, mint a fele tartja magát az átlagosnál intelligensebbnek.
2022. máj. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34%
Mert van olyan hogy ténylegesen érettek.
2022. máj. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!