Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen egy vegánnal családot...

Milyen egy vegánnal családot alapítani?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok, nem-vegánként összekötötni az életet egy vegánnal?

2022. máj. 10. 12:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a kolbászt nem vonja meg tőlem, nem gond.
2022. máj. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%

De sajnos a vegánok többsége harcos, ezért meg fogja vonni.

Esetleg később.

2022. máj. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Kössetek írásbeli szerződést, hogy nem fogja rád erőltetni az életmódját. :)
2022. máj. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%

Szörnyű.

Hiánybeteg, fejletlen gyerekek stb.

Mint egy szektással

2022. máj. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 roundance ***** válasza:
61%

Szerintem jó. Én örülnék neki, ha az lenne a nőm. Mert amúgy szerintem igazuk van a vegánoknak, csak én nem tudom ezt csinálni, mert nagy tudás, meg szokás dolog kell hozzá. Szóval, ha ő tolná ezt és főzne meg minden én tök örülnék.


Azért is mondom ezt, mert vannak vegán ismerőseim és tudom, hogy tud nagyon jó lenni a vegán kaja, viszont nehezebb megcsinálni, több lépés megcsinálni jóra. És tök sok tudás mit hogy, mert nem használható annyira ahogy gyerek kortól láttuk.

2022. máj. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Én vegan vagyok, a párom mindenevő. Egyáltalán nem okoz gondot a kapcsolatunkban
2022. máj. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha viszont nem okoz gondot, akkor ezzel külön dolgozniuk kell, hiszen sokszor kell két fajta ételt készíteni.

Jó, ha van gyerek, akkor ez egyébként is felmerül - de ezen felül is.

És még ráadásul a kérdés: mit egyen a gyerek?

2022. máj. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

Nem vagyok túl válogatós női szokások terén, de a veganizmus kizáró ok!

Azt nem tudom elképzelni, hogy ebből soha nincs vita egy ilyen felemás pár között!

Jó, nyilván sok férfi van úgy vele, hogy inkább elvisel egy vegán nőt, csak legyen kit dugnia és ne legyen egyedül...

Én nagyon szeretek húsételeket főzni! El nem tudnám képzelni, hogy a párom soha ne egyen a főztömből...

Ráadásul, süti is imádok! A sütemények nagy részénél bizony elengedhetetlen hozzávaló a tojás vagy a tej!

Ez tényleg jó kérdés, hogy a gyerek milyen lesz? Ott is tutira állandóanlesz vita arról, hogy milyennek neveljék a gyereket...

Inkább lennék életem végéig egyedül, mint egy vegán nő rigolyáit állandóan elviseljem...

2022. máj. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
A probléma az, hogy egy ekkora elvi különbség feloldhatatlan.
2022. máj. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%

Csodalatos,h az egyszeru dietas kajaimat nem eszi meg az elettarsam. Maganak rendel v foz.

9 eve egyutt. Vita nincs.

2022. máj. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!