Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vidékről Budapestre költözők...

Vidékről Budapestre költözők nektek mennyire jött be itt az élet, sikerült családot alapítanotok?

Figyelt kérdés

Én vidékről költöztem fel, sose akartam ide jönni. De mindig fel kellett valamiért ide jönnöm.


Aztán elegem lett a vidéki kizsákmányolásból.


Most már azt bánom, hogy nem hamarabb jöttem fel.


Szüleim az elején hiányoztak, aztán beláttam külön élni sokkal jobb. Megismerkedtem egy nővel ő is vidéki és hasonló a gondolkodásunk,


Én hitelt egyenlőre nem akarok felvenni, valahogy mindenki befürödd vele az ismeretségi körömben. Legjobb haverom, megondta inkább fizetik élete végéig az albérletet minthogy a bank rabszolgája legyen.



2021. okt. 2. 21:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Egyetemistaként nagyon élveztem, de azt nem tudtam volna elképzelni, hogy ott alapítsak családot, így kimentem külföldre.
2021. okt. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1# köszi a választ, mi nem tervezünk külföldre menni egyenlőre. Szeretem a Magyar nyelvet, külföld biztos vonzó lehet.
2021. okt. 2. 21:34
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bejött, de nem alapítottam családot, de számomra ez is a bejött kategória
2021. okt. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%

Én elvagyok Budapesten.


Igazából akkor tűnik fel a hiánya mikor lemegyek vidékre és pár nap után nem nagyon tudok magammal mit kezdeni mert se programok, se a hobbimnak nem tudok élni. Plusz innen szinte az egész ország elérhető 1,5-2 órán belül.

2021. okt. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

Én a badoon ismertem meg a párom úgy költöztem fel hozzá Pestre vidékről 2 éve. Azóta már van egy 2 hónapos kisfiunk...

Hát én nem tudom megszokni

Visszaa húz a szívem vidékre, utalok itt lenni, főleg hogy nem ismerek a páromon kívül senkit...

2021. okt. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%

Én is vidékről költöztem fel. Nem tudom teljesen megszeretni.

Amikor vidékre jövök itt akkora szeretetet nyújtanak az emberek, míg Pesten mindenki le*arja a másikat. A párom sajnos nem szeretne elköltözni Pestről így még maradunk.

Kérdező: én hitelt vettem fel és javaslom neked is. Ha azt hiszed a hitellel a bank rabszolgája vagy, így pedig a lakástulajdonosok rabszolgája vagy. Ehhez a felelősséghez fel kell nőni - vagy majd ha nem szeretnél dolgozni akkor hazaköltözöl a szülőkhöz? Esetleg te is megvárom míg örökölsz majd egy házat?

Megtakarítási formaként is lehet nézni a lakáshitelt, megéri ennyivel kevesebbet bulizni piálni, cigizni havonta.

2021. okt. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Legjobb haverom, megondta inkább fizetik élete végéig az albérletet minthogy a bank rabszolgája legyen.

Vegulis minek fizetni 20-30 évet lakashitelt mikor fizethetsz 50-60 evet alberletet, ami lehet meg tobbe kerul havonta, es meg a tied se lesz...

2021. okt. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Kamatokkal játszik a bank és a 30 évedből egyből 60 év lesz, lásd devizahitelesek.
2021. okt. 3. 11:34
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Fix kamattal kell felvenni, es a 30 ev 30 ev marad. Sot akar 25 is, hisz idovel jobban keresel es tobbet tudsz torleszteni.
2021. okt. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%

Hihetetlen a pénzügyi sötétség még mindig ebben az országban. Ésszel lehet és többnyire érdemes is hitelezni, csak gondolkozni kellene (Devizahiteles adósságcsapda vs. fix kamat).

Az meg már no komment, hogy valaki elköltözik valahova, nem szereti, de azért odaszül, hogy még esélye se legyen szabadulni

2021. okt. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!