Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rigolya? Fölösleges óvatosság...

Rigolya? Fölösleges óvatosság esetleg rigolya lenne hogy nem vagyok hajlandó olyan emberrel telefonon beszélni aki éppen autót vezet.

Figyelt kérdés

Akkor sem ha kihangosítóval.

Ha beszélgetnék vele, akkor nem figyel a vezetésre, ami veszélyes és nem figyel rám, ami olykor bosszantó.



#biztonság #telefonálás #rigolya #Ne_zavard_a sofőrt
2022. máj. 11. 19:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha így érzed... A te dolgod.
2022. máj. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem rigolya. De egyébként ha modern a kocsi, kormányon veszi fel, kormányon rakja le, akkor nekem már nincs vele gondom. Csak ha nyúlkálnia kell a telefonért.
2022. máj. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Addig jo míg te szabhatod meg.

Én meg kapom azokat hogy de en hivtalak akkor hallgass végig, ne mondd azt hogy nem érsz rá, semmi dolgod, ő az elfoglalt nagy vezető minek hiszem én magam hogy nem érek rá beszelni, vagy: "szoltam a főnöknek hogy nem veszed fel a céges telefont, adj magánszámot", vagy barátomtól: csak ő teheti le a telefont, én nem, minden beszelgetés addig tarthat míg ő azt fenntartja, (es ez komoly:(), "ha nem veszed fel, akkor biztos megcsalsz, vége" tipusu üzenetek.


Örülj, hogy te nemet mondhatsz, te szabhatod meg kivel mikor beszélsz, kivel mikor nem.

2022. máj. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is van hasonló rigolyám. Az hogy budiban dolgát végző emberrel nem telefonálok. (Én se veszem ott fel)

Ha hallom túloldalról a csobogást, pottyanásokat, pöfögést akkor leteszem.

2022. máj. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Hát nem tudom. Egyik oldalról az mondom rigolya. Másik oldalról vannak dolgok amiket én sem szeretek.


A budiról hívás érdekes. Régen volt lakótársam aki mindig budin ülve hívta fel az anyját, párját. És nem diszkréten intézte a dolgot, hanem fröcsögve fosott, recsegve fingott és hangos nyögésekkel, meg jajjgatásokkal konstatálta a műveletet.


De ismerek olyat aki éppen csinál valamit és közben felhív. Aztán hallod, hogy nem oda figyel, így nem halad a beszélgetés. Az ilyet sem szeretem. Vagy amikor valaki beszélget mással miközben telefonálunk, olyankor fogom és leteszem.

2022. máj. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
hát ha türelmes emberekkel vagy megáldva, akik bírják idegekkel, hogy random rájuk csapod a telefont, mert az nem biztonságos, akkor nem baj... mondjuk apámat pl gyorsan elvesztenéd üzleti partneredként, mert szinte folyamatosan úton van és folyamatosan szerveznie kell, és hosszútávon rohadt fárasztó lehet, hogy megbeszélhettük volna bélával három perc alatt, amit akar, de ő inkább nekiáll körülményeskedni, és rá kell áldozni a megállást, hogy ne sérüljön a kis lelkivilága... ha valaki mellett utazol, akkor is teljes kussban ülsz órákon keresztül?
2022. máj. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én egy áthidaló megoldást javasolnék.

Ha ő hívott fel, akkor elég biztonságosnak ítéli a helyzetet, és akkor röviden beszélhetsz vele.

2022. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező!

Biztosan rendkívül fontosak azok a pletykák amik miatt kiköveteled másoktól, hogy csakis rád figyeljenek.

Amúgy az meg van, hogy még a forma 1-ben 300-as sebességnél is kommunikál a csapat a versenyzővel?!

Sőt az utasszállító repülők pilótái is folyamatosan beszélgetnek a különböző tornyokkal, azután mégis el tudják vezetni azt a nagy röpülőt....

2022. máj. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a kihangosítóval sem kitételt nem igazán értem. Az ugyanolyan, mintha ott ülnél mellette és beszélgetnétek. Vagy ha valakivel egy autóban utaztok, akkor sem szólsz hozzá? Ezt túlzásnak tartom.
2022. máj. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ezzel én is így vagyok, hogy aki kihangosítva beszél, az tulajdonképpen ugyanaz mintha a mellette ülővel beszélne.
2022. máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!