Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rigolya? Fölösleges óvatosság...

Rigolya? Fölösleges óvatosság esetleg rigolya lenne hogy nem vagyok hajlandó olyan emberrel telefonon beszélni aki éppen autót vezet.

Figyelt kérdés

Akkor sem ha kihangosítóval.

Ha beszélgetnék vele, akkor nem figyel a vezetésre, ami veszélyes és nem figyel rám, ami olykor bosszantó.



#biztonság #telefonálás #rigolya #Ne_zavard_a sofőrt
2022. máj. 11. 19:28
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
#9-10: ha ott ülök a vezető mellett az autóban, akkor látom hogy mikor milyen helyzetben van és például amikor azt nézi hogy be fognak e vágni elé, vagy be tudja e fejezni az előzést, akkor nyilván nem szórakoztatom. Amikor telefonon beszélünk akkor nem tudom hogy hol jár milyen helyzetben van és mondjuk miért hallgatott el.
2022. máj. 11. 23:05
 12/16 anonim ***** válasza:
94%
#11...Aha. Ezzel csak az a gond, hogy ezek tipikus pillanatnyi helyzetek. Mire elhallgatsz már kész a baj, ha baj van. Ilyen alapon már alapból el sem kellene kezdened beszélni senkivel, de még az utcán sem, mert telefonál és beleesik egy gödörbe vagy nem látja, hogy szalad felé 3 kutya. Vagy otthon van és miattad beveri a lábát az asztal sarkába mert a telefonálásra figyel.
2022. máj. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy meg a sofőrnek is van agya, közbe lehet szólni. Ha én azt látom, hogy szituáció van, vagy jobban kell figyelnem, akkor szólok, hogy várjon egy percet. Mind élőben mind telefonon.
2022. máj. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

"ha ott ülök a vezető mellett az autóban"


Na még pont egy olyan idióta utas hiányzik, aki a sofőr helyett figyel és "vezet".

Annyi ilyen idegbeteg utas volt már, hogy egy időben kapni lehetett ilyen feliratot az autóba, hogy:

" Kuka utas vésd az észbe, ne szól bele a vezetésbe!"

2022. máj. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak egyszer szólnál bele a vezetésembe, onnan már mehetnél is gyalog.
2022. máj. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
76%
értjük kérdező, tehát nincs jogosítványod, és fogalmad sincs róla, hogy működik az autóvezetés meg a kihangosító, de szeretsz fontoskodni és belekotyogni mindenbe. lehet meg kéne tanulnod ezt a két készséges,kevésbé lennél ideges.
2022. máj. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!