Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek kik a legbrutálisa...

Szerintetek kik a legbrutálisabb sorozatgyilkosok?

Figyelt kérdés
Szerintem peter scully és albert fish

2022. máj. 11. 20:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
10%
Erről nem kéne diskurálni, elég borzalmas téma ez.
2022. máj. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Jeffrey Dahmer. Egy homoszexuális sorozatgyilkos volt akinek 17 áldozata volt. Melegbárban gyűjtötte össze az áldozatait. Általában megette szívűket, májukat. Volt mikkor csak belsőszervek voltak a hűtőiben. Néha a holt testekkel aludt heteken, hónapokon át. Akár közösült is velük. (A rodhadó testekkel.).

Igazából szerintem azért ő a legbrutálisabb mert amit csinált a holtestekkel az durva.

Itt még van egy Albert Fish sorozatgyilkos is akinek az áldozatai száma ismeretlen. Kislányokat kisfiúkat ölt általában és megette őket mindenüket nemiszervűket főleg. Volt mikkor a saját nemiszervébe tűket dugdosott mert ezt a fájdalmat élvezte.

2022. máj. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

A neve nem jut eszembe, de volt egy homokos csávó, aki a férfi áldozataiból "szexrabszolgát" akart csinálni, néhánynak kifúrta a fejét és savat öntött bele, persze mind belehalt pár órán belül. Elvileg az egyik megszökött ilyen állapotban, rendőrök találtak rá, de a csávó elhitette a rendőrökkel, hogy csak egy durva estén van túl a srác, túl sokat ivott, azért ilyen kába és nem is beszél....😬

A rendőrök meg elhitték és elköszöntek🤦‍♂️

2022. máj. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

#3 jeffrey dahmer


Számomra még mindig peter scully a legbetegebb állat.5-6 éves kislányokat erőszakolt,kínzott élő adásba melyett eladott a dark weben

2022. máj. 11. 21:05
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
#3: Na ő volt Jeffrey Dahmer.
2022. máj. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is Dahmer. De nem ismerem mindegyiket, Peter Scully-ról még nem is hallottam.
2022. máj. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

#6 daisy destruction,igy se ismerős?

De amugy nem is baj

2022. máj. 11. 21:18
 8/29 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem miért is írtad ki ezt a kérdést ? Hm ?
2022. máj. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Mert érdekel a téma hmmm?
2022. máj. 11. 21:22
 10/29 A kérdező kommentje:
De téged is,hisz itt vagy
2022. máj. 11. 21:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!