Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek kik a legbrutálisa...

Szerintetek kik a legbrutálisabb sorozatgyilkosok?

Figyelt kérdés
Szerintem peter scully és albert fish

2022. máj. 11. 20:41
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
67%
Orbán
2022. júl. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
#21 vicces
2022. júl. 16. 12:16
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
20-as, téves. A wikipédia sok hülyeséget hord össze a témában. Peter Kürten kalapáccsal és késsel végzett áldozataival, de volt hogy megfojtotta őket és csak azután vágta el a torkukat/szúrta meg őket. A csávót a vér indította be szexuálisan, úgyhogy a gyilkosságainak indítéka a beteg szexfantáziái voltak. A vérüket egyébként tevékenykedésének kezdeti szakaszában még nem szívta ki, erre később érzett rá, mikor már düsseldofi vámpírként lett hírhedt.
2022. júl. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
100%
Egyértelműen Richard Ramirez és BTK.
2022. júl. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok. Engem is érdekel a téma kb 1 éve. Itt van még pár durva gyilkos

Richard Chase, gyerekkorában állatokat ölt és vérüket itta. Volt mikkor egy nyúl vérét inekciózta magába amitől kórházba került. Asszem 6 áldozata volt egy nővel azt csinálta hogy megerőszakolta egy joghurtos dobozból itta a vérét asszem a belét kiszedte és kutyaszart tömött a szájába. Hadd ne mondjam hogy a többi áldozatával mit csinált.

Sí Quey egy thai gyilkos volt aki elvilleg 7 gyerekkel végzet. A gyerekek hasát felvágta és kiette belsőszerveit. Vannak állítások amelyben az van hogy Sí Quey ártatlan.

Az oaklandi gyerek gyilkos. 2 fiúval és 2 kislánnyal végzett. Napokig tartotta fogságban a gyerekeket etette és itatta őket. Jelenleg is rejtély hogy ki lehetett az elkövető aki a kisgyerekeket megölte. Ezért csak az oaklandi gyerek gyilkosnak nevezzük. Volt olyan is hogy az egyik gyerek anyja az újságban azt üzente gyerekének hogy "Gyere vissza fiam ha visszajössz a kedvenc ételedből adok, a KFC csirkebol amennyit csak akarsz". Ezt a sorozatgyilkos olvasta az újságból és az egyik gyereket utoljára megetette KFC csirkevel mielőtt megölte volna. Ez boncolásnál derült ki.

2022. aug. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
92%
#25 azért G.V. Cooper videóin túl is van ám élet!:)
2022. aug. 2. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
#26 tudom :). De Richard Chase történetét nem pont tőle a hallottam. De a másik kettőt igen.
2022. aug. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Chaseről sajnos se neki, sem másnak nincs videója jelenleg. Őt magyar részről elég elhanyagoltnak tartom Ramirezzel együtt. De előbb-utóbb hátha készülnek majd róluk is videók.
2022. aug. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
#28 Chaseről van egy régebbi videója G.V Coopernek ahol vámpír sorozatgyilkosokat mutat be. E mellett Iza. és Horror House Hungarynak is van videója róla. Én szerintem inkább Peter Kürten van elhanyagolva Magyarországon.
2022. aug. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!