Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek kik a legbrutálisa...

Szerintetek kik a legbrutálisabb sorozatgyilkosok?

Figyelt kérdés
Szerintem peter scully és albert fish

2022. máj. 11. 20:41
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Jeffrey meleg volt? Mert wiki szerint 17 fiut olt meg
2022. máj. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Az volt
2022. máj. 12. 08:32
 13/29 anonim ***** válasza:
11%
Pfujj ez beteg
2022. máj. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Legkevésbé az beteg ,hogy meleg volt
2022. máj. 12. 09:35
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Én, a 3-as, erről a Jeffrey Dahmerről láttam egy dokumentumfilmet youtube-on.🤷‍♂️

Sorozatgyilkosok reflektorfényben a címe. Teljesen ráfügtem erre mostanában, már majdnem mindet láttam.

2022. máj. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Én is nézegetem ezeket csak már a lelkiállapotom kezd rámenni
2022. máj. 12. 11:48
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Én Albert Fishre szavazok. Elég durva hogy egy kislány testét feldarabolta, 9 napon át elfogyasztotta, aztán levelet írt erről a lány szüleinek. De ha a sorozatgyilkosként művelt kegyetlenkedései nem lennének elegek, a fickó már ezek nélkül is épp elég beteg. Ő az akit asszem a legtöbb szexuális parafíliával diagnosztizáltak. Arra izgult pl. hogy tűket szúrkált a péniszébe, van fennt wikin egy röntgenkép a medencéjéről. Hát elég durva baszki, tele van tűkkel. Szögekkel kivert deszkával csapkodta a hátát, ami szintén szexuálisan kielégítette. A vizelet és széklet fogyasztása iránt érzett vágyáról ne is beszéljünk. Szerintem a csávó felkonferálja magát...
2022. máj. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Dahmerhez kísértetiesen hasonlít Dennis Nilsen. Ridgway és Shawcross visszajártak a mocsárban/iszapban/vízben rothadó hullákhoz, ami szintén elég beteges. Gacy "temetőt üzemeltetett" a pincéjében, ez szintén nem szokványos hobbi. Ramirez teljesen spontán tört be házakba, a késes támadásai elég durvák voltak. Rader hidegvérűsége egészen zavarba ejtő. A legbrutálisabb sorozatgyilkosoknak viszont azokat a mexikói/kolumbiai kartelltagokat mondanám, akik a kivégzésekért felelősek. (ugye egy kartell típusú kivégzés vizuálisan nem szép látvány). Persze ők klasszikus értelemben véve nem sorozatgyilkosok, és sokszor még a rendőrök sem tudják, hogy azok, vagy még a haláluk után sem derül ki. Az efféle kivégzésekhez kell igazán érzéketlen f*sznak lenni, szóval én rájuk szavazok.
2022. máj. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
91%
Joachim Kroll. igazi szörnyeteg volt.
2022. máj. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Vagy Peter Kürten. Átharapta az áldozatai torkát. Elvileg kilenc évesen gyilkolt először .
2022. máj. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!