Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Okosnak vagy butának tartod...

Okosnak vagy butának tartod magad?

Figyelt kérdés
Ha csak e kettő közül lehet választani, melyikhez állsz közelebb?
2022. máj. 14. 04:33
A kérdező szavazást indított:
Okosnak tartom magam
Butának tartom magam
47 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Minél többet tudsz, annál inkább rájössz, hogy mennyi mindent nem tudsz...
2022. máj. 14. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%

Nálam ez KV, és vérnyomásfüggő.

Minél idősebb vagyok, annál hülyébb. :)

2022. máj. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Miss Endzsi ***** válasza:
48%
Inkább butának, mint okosnak.
2022. máj. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
A legjobbnak. És rendkívül okosnak is. Ki gyúrt vagyok szép is okos is pénzes is minden nő engem akar természetesen. Meg vannak bolondulva érzem. Annyira szuper vagyok hogy már rájöttem itt minden értem van és engem szolgál. Még a pék is csak azért megy dolgozni nekem legyen, ti is csak azért. Igazi férfi a legjobb.
2022. máj. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Általánosságban okosnak tartom magamat, de tudom vannak olyan témák amikhez még buta vagyok és sokat kell tanulnom.
2022. máj. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Átlagosan okosnak. Viszont nem gondolom, hogy mindenhez értek, inkább utánaolvasok, ha valami fontos és nem vagyok benne biztos, de nekem kell megoldani.

Viszont én inkább meggondolatlan vagyok, mint buta. Nem mindig gondolok át döntéseket, sőt az életem fontosabb döntéseit meggondolatlanul hoztam meg utolsó pillanatban. Lásd a középiskola kiválasztása, mondjuk ezt nem bántam meg, vagy éppen a döntés, hogy egyáltalán hova meg milyen szakra menjek egyetemen, ezt meg nem tudom, hogy megbánom-e.

2022. máj. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Csak a buta ember hiszi azt,hogy mindent tud. Az okos holtáig tanul
2022. máj. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
Okos vagyok!
2022. máj. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az intelligencia eloszlása a legigazságosabb a földön: minden ember meg van győződve arról, hogy neki több van belőle, mint az átlagnak.
2022. máj. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Minél többet tudsz, annál inkább rájössz, hogy mennyi mindent nem tudsz..."

De ezzel párhuzamosan arra is rájössz, hogy mennyi más ember se tud mennyi mindent. Tehát végül mégiscsak az jön ki belőle, hogy az okosokhoz állsz közelebb. :)

2022. máj. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!