Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyerekmentesekhez szólna a...

Gyerekmentesekhez szólna a kérdésem!?

Figyelt kérdés

Jó így nektek, hogy nincs gyereketek? Szerintetek is rengeteg stresszel jár egy gyerek? Vannak céljaitok az életben, amit így könnyebb elèrni?


Személy szerint nekem minden kérdésre a válasz, a határozott igen. 😄28N


2022. máj. 16. 09:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
80%

IGEN! Világéletemben irtóztam a terhességtől, szüléstől, a családos, gyerekes élettől. Huszonévesen megismerkedtem egy sráccal, aki mindjárt az első nap felvázolta nekem a jövőnkre vonatkozó elképzeléseit. Mérnök volt, külföldön dolgozott, keresett annyit, hogy öröklakást tudott venni, és két autója is volt. Akkoriban ez óriási dolognak számított, egy élet munkájával lehetett megszerezni. Az ő elképzelése házasság, 2 gyerek volt. Soha többé nem találkoztam vele.

N

2022. máj. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
57%
IGEN :)
2022. júl. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon jó. Boldogok vagyunk. 😃
2022. júl. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
86%

Igen, minden így tökéletes, hogy nincs gyerekünk, a legjobb dolgok egyike! Soha nem is akarunk sem én, sem a férjem:).

Igen, részben azért is vagyunk tudatosan gyerekmentesek, mert tudjuk, hogy rengeteg stressz forrása, és ez is egy ok a sok közül amiért nekünk nem kell gyerek.

Vannak céljaink persze, szeretnènk gyarapítani a megtakarításunkat, amit együtt már az esküvőnk óta, 11 éve gyűjtögetünk, szeretnénk továbbra is közös programokat, élményeket, de a legfontosabb az, hogy boldogan éljük az életünket, és ennek alapvető feltétele az, hogy nincs gyerek ami ezt az életet megzavarná. 36/N

2022. nov. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!