Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Nektek bejön,ha egy...

Fiúk! Nektek bejön,ha egy lány nagyszájú?

Figyelt kérdés
Egyáltalán mit jelent az, hogy nagyszájú?

2022. máj. 18. 01:01
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Semmilyen értelemben nem jön be
2022. máj. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Szörnyű egy nagyszájú lány,főleg ha még hangos is.
2022. máj. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Nálam a nagyszájú arra vonatkozik, aki akkor is kényszert érez a beszédre ha az égvilágon semmi mondanivalója nincsen, nem bírja ki hogy ne túlozzon, színezzen ki sztorikat, és mindenre kényszeresen valami megjegyzést kell tennie.

Szeret hangoskodni, nem bírja ha csend van körülötte, akár kifejezetten hülyeségeket is beszél ha kifogy a témából, csak ne kelljen csendben maradnia.


Nem, nem szeretem.

De ezzel a kisebbség vagyok, pasik többségének az ilyen lányok jönnek be, és nem meglepő módon lányok többségének is ugyanennek a férfi változata.

2022. máj. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%

Számomra az a nagyszájú, aki egy társaságban központi figura és szereti elősegíteni az események alakulását. Tud ez is nagyon sok lenni, de magasabban van az irritáló szint számomra, mint fordítva, egy nagyon passzív, nagyon halk, zárkózott ember esetében, akivel szó szerint küzdeni kell, hogy kihúzz belőle valamit.


Összességében szeretem a közvetlen, közlékeny embereket, hamar kötnek barátságokat, jó társaság, gördülékenyebbek velük a beszélgetések stb. És végső soron a jelenlegi barátnőm is ilyen kis szociális pillangó, 'hálistennek intelligens is mellé, szóval nem fárasztó.

2022. máj. 18. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Nekem az a nagyszájú, aki mindenkinek beugat, nem bírja befogni.
2022. máj. 18. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

A, Nagy a szája fizikálisan; B, Be mer szólni a másiknak, nem hagyja magát.

Nem minden esetben jön nekem ez be.

2022. máj. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Attól függ pontosan ez miben nyilvánul meg, ha buta is mellé, akkor mindenhogy bukta a dolog.
2022. máj. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. máj. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, eléggé taszító
2022. máj. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Nagyszájú ember nem lehet bölcs.
2023. máj. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!