Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy csendes lány megváltozhat?

Egy csendes lány megváltozhat?

Figyelt kérdés
Kissé szocfóbos, félénk lány vagyok. Kisebb társaságban sokat beszélek és viccelödök, benne vagyok minden hülyeségben. Viszont, ha iskolában vagyok akkor ennek a teljes ellentéte: félénk, keveset beszélek,zavarban vagyok,félek ha kihívnak a táblához,félek hogy furának gondolnak. Néha 'elfelejtem' hogyan viselkedik egy normális ember, és ez már minden mozdulatomban megnyilvánul. Szeretnék laza,barátságos és nagyszájúbb lenni. Azt olvastam, hogy a kognitív viselkedésterápia megoldás lehet, ezért már anyunak is beszéltem róla. Szerintetek meg tudok változni?

2015. okt. 21. 19:00
 1/3 Firedoom ***** válasza:
Megvaltozhatsz? Igen! Minden ember megváltozhat ha akar es tesz is érte. Sok sikert.
2015. okt. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ugy gondolod meg tudsz valtozni, akkor menni fog. En szeretek terapiak nelkul elerni dolgokat.

Hasonlo helyzetben vagyok, csak mar egyetemet vegeztem. Szerintem nalam azert van, mert ellenszenves az a bizonyos kornyezet. Ahol viszont szeretek lenni, ott nagyon nepszeru vagyok.

Viszont lehet, hogy nem gorcsolok annyira mint te, inkabb ellenseges leszek.

Ha ugy erzed, ra tud vezetni egy pszichologus, akkor hajra.

2015. okt. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
De miért akarnál annyira megváltozni? Szerintem nagyon szexi tud lenni egy félénk lány, persze ha emellett nem néz ki rosszul. A kérdésre visszatérve, érdemes elmenni egy pszichológushoz és egy kommunikációs tréningen részt venni.
2015. okt. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!