Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ciki, ha egy...

Szerintetek ciki, ha egy férfi kimutatja az érzelmeit?

Figyelt kérdés

2022. máj. 19. 15:45
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ, mit értünk alatta. Ha mellé felnőttként viselkedik, akkor nem ciki. Ha csapkod, bömböl, üvölt, üvöltve bőg minden jelentéktelen szaron, mint az egyik exem, na az probléma.
2022. máj. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
95%

"Akár hiszitek, akár nem, annyira jól mdg tudtam játszani magamat mostanra, hogy összesen kb 17 különböző lánnyal volt randim ezalatt a 3 év alatt, ebből 10-el volt is rövidke kspcsolat."


Akár az is lehet, hogy szimplán a színjáték volt az oka? Lehet, ha az elejétől önazonos vagy akkor fele ennyi kapcsolatod sem halt volna el az elején.

Nem mindenki szereti az ilyen csapongó egyszer ilyen egyszer olyan embereket magyarul megjátszósokat.

Úgy is lehet párkapcsolatban lenni és méghozzá boldogan, hogy ha magadat adod mindenfelé túlgondolt szarság nélkül.


De biztos nem a színészkedés az oka, hanem az érzékenyebbség...

2022. máj. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy milyen vicces, hogy a kérdésben szó nem volt nőkről és még csak nem is nekik lett szegezve a kérdés, hanem mindenkinek, azt egyik-másik rögtön leírja itt a nőügyeit. 🤔
2022. máj. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
38%

A színjáték miatt jöttek össze 😁😉


De dagaszd csak a white knight lévvárakat, amik kizárólag ilyen gyak féle fórumokon léteznek, a való életben meg "mágikus módon" sehol 😅

2022. máj. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

#25

Hát sok sikert a színjátékokhoz. A leírásod alapján sehol sem tartasz ennyi idősen tulajdonképpen. Az utóbbi 3 éved masszív kudarc 17 különböző lány 0 valamirevaló kapcsolat.

Én a helyedben nem éltetném ezt a színjátékot.

Aztán amikor meg a csaj tol ilyen színjátékot mint te, akkor meg tele lesz sírva a gyakori meg alázva a női nem, hogy milyenek.


Ahelyett, hogy magadban próbálnál rendet rakni, inkább ilyen comedycentralos álmacsós csajozásokra vesztegeted az idődet.

2022. máj. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

#26

Már az előző oldalon kiderült, hogy érzékenység alatt a személyiségzavart érti, lol.


Viccet félretéve, persze, hogy egy bizonyos csajozási módszerrel/viselkedéssel azt a nőtípust lehet bevonzani, amelyik arra a viselkedésre fogékony. Felesleges meglepődni azon, hogy ott fogják hagyni azt a palit, akiről kiderül, hogy egyébként nem olyan, amilyennek megismerték (már amennyire meg lehet ismerni egy embert annyi idő alatt, amennyi 2 évből juthat egyvalakire 17-tel, vagy akár csak 10-zel leosztva, és akkor két nő között eltelt idővel még nem is kalkuláltunk). Nem erre "fizettek be".

2022. máj. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Azok akik szerint ciki, át van mosva az agyatok. Igen, egy férfi erős kell legyen, de attól még vannak érzelmei, ő is ember. Kimutatni meg igen is ki kell, nem szabad elfojtani. Engem apám 6 hónapos koromban elhagyott, anyám emiatt depis lett 4 évig, szóval nem kaptam semmi érzelmi támaszt, biztonságot az anyámtól, mikor pont a legnagyobb szükségem lett volna az egészséges fejlődéshez. Emellett nagymamámtól azt kaptam, hogy szégyen, ha kimutatjuk mit érzünk. Ezek miatt én sem tanultam meg kifejezni az érzelmeim, viszont azok előbb utóbb utat törnek maguknak. Ha nem kifelé, akkor befelé és az nem jó. 31 évesen egyebek mellett két személyiségzavarom van, és még ma sem tudom normálisan kifejezni magam. Semmi nem szégyen ha az valódi érzelem és nem megjátszott. A sok sztereotípia, hogy férfi ne sírjon, férfi kemény kell legyen, mindent ki kell bírjon, stb stb meg átmossa az emberek agyát. A férfi is ember.
2022. máj. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Ja és az sem ciki ha érzékeny. Vannak magasan érzékeny emberek (HSP). Ez olyan mint a figyelemzavar, ezzel születik az ember, nem tehet róla. Ha ez ciki vagy szégyen, mert ilyennek született, akkor szerintem az a ciki, hogy mások szerint ez ciki.
2022. máj. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki, bár függ attól, hogy hogyan mutatja ki. Hisztizni, üvöltözni, nyafogni kínos meg magadra hívni a figyelmet mindig, mikor másnak is épp baja van.

De mondjuk meghatódni egy filmen, izgulni egy új munka miatt vagy sírni, mert valami rossz dolgon mész keresztül pl nem szégyen.

2022. máj. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%
Amelyk férfi megteszi az barátzónába is kerül azonnal.
2022. máj. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!