Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az az incel?

Mi az az incel?

Figyelt kérdés
Mármint utánanéztem meg minden, de mi értelme van ennek az egésznek? És miért használja ezt mindenki?

2022. máj. 19. 22:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%
7-es szerintem nem lett több, csak egyre többen válallják fel.
2022. máj. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
42%

"Mármint utánanéztem meg minden,"


dehogy néztél utána. ha utánanéztél volna akkor nem született volna meg ez a kérdés.

2022. máj. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

7-es, én azt gondolom, az történt, hogy jelenleg a progresszív, azaz NEM szexista oldal teljes egészében kidobta a nemek közötti külömbségekkel való foglalkozást az ablakon. Egyenesen szexizmusnak gondolják egyáltalán az ötletét, hogy bárki is foglalkozna ezzel. Külömbségekkel? "De hát m8ndenki ember!!!"


Vannak férfiak és fiúk, akik érzik a szexualitás asszimetriáját, ezt vagy megtagadják magukban, vagy oda mennek, ahol ez el van ismerve, akárhogy is, de el van ismerve, ami jelenleg az incel ideológia és kb ennyi.

2022. máj. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
80%
Az incel az egy életképtelen abortuszkaparék, akinek még ennyi se jön össze és mást hibáztat miatta
2022. dec. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!