Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz előjel, ha egy heterosze...

Rossz előjel, ha egy heteroszexuális férfinak nincs egyetlen férfi barátja sem?

Figyelt kérdés

Az alábbi a szitu:


Ha a laza munkahelyi kapcsolatokat leszámítjuk, az illetőnek nincs egyetlen darab férfi barátja sem. Senki.


Van egy bejáratott zajos nőtársaság, amiben oszlopos tagként ő az egyetlen férfi évek óta. Ezeknek a nő barátainak a legnagyobb részével korábban volt már szexuális kapcsolata, ami elmondása szerint nem akadályozza abban, hogy csak barátként tekintsen rájuk.


Ez elfogadható állapot vagy hatalmas piros vészcsengő ismerkedéskor?


Férfiak és nők véleménye is érdekelne, és az indoklásra is kíváncsi vagyok.


A válaszokat előre is köszönöm!



2022. máj. 25. 10:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Nem gond, hogy női barátai vannak.

Az viszont nekem fura, hogy szinte mindegyikkel volt szexuális kapcsolata. Én a barátaimmal nem fekszem le.

2022. máj. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Az én férjemnek is főleg női barátai vannak, ő nem feküdt le velük, csak szimplán jobban megtalálja a közös hangot a nőkkel. Férfi haverjai sem ilyen elvadult tipik férfiak, teljesen nornálisak
2022. máj. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%

Nekem az a fura hogy nőkkel barátkozik. Nem véletlen hogy mindegyikkel lefeküdt, sima barátság nincs férfi és nő között, ez csak önámítás. Mindig vagy történik valami ahogy a példa is bizonyítja, vagy valamelyik akar valamit, ha esetleg nem történik meg, a vágy akkor is ott van legalább az egyik oldalról.

Azt nem tartom furának hogy nincsenek férfi barátai, nagyon elmagányosodott a társadalom mióta ennyire ránk szakadt a digitális világ.

2022. máj. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

"Nem véletlen hogy mindegyikkel lefeküdt, sima barátság nincs férfi és nő között, ez csak önámítás. "

Maximum neked önámítás. Nekem van férfi barátom. Több mint 30 éve vagyunk barátok és soha semmi sem történt köztünk. Mindketten házasok vagyok már azóta, gyerekekkel. Fel se merült. Ennyi erőből minden nő és férfi között lenne valami, akár munkatársak, akár szomszédok, akármi.

2022. máj. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Nekem ez inkább háremnek tűnik mint baráti társaságnak.
2022. máj. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%
Miért kellene barát, és főleg azonos nemű?
2022. máj. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is van férfi barátom, nem feküdtem le vele, nem állatok vagyunk, hogy akárkivel összefejszünk
2022. máj. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Nekem főként hölgyekből áll a baráti társaságom.

Van akivel lefeküdtem de nem egészen úgy van a történet.

Ideig együtt voltunk, jól megvoltunk.

Mivel mást szeretnénk az élettől nem maradtunk együtt de attól függően jól kijövünk és barátok maradtunk.

Társkeresésnél van aki féltékeny rájuk.

2022. máj. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Azzal nincs baj, hogy nőkkel barátkozik, de azzal már van, hogy szexelt is velük.
2022. máj. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%

Nekem fura, de nem tudom, hogy vészcsengő e.

Akiről azt láttam, hogy leginkább csak nőkkel barátkozik, arról tudom, hogy meleg. De itt nyilván nem ez a helyzet.

Általában két férfi könnyebben talál közös témát, mint egy férfi és egy nő.

2022. máj. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!