Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek lenéz engem ez a nő?

Szerintetek lenéz engem ez a nő?

Figyelt kérdés

Sok haverom/barátom van, elég változatosak. Na és van egy legjobb barátom, aki már általános óta az, és neki van egy haveri köre akikhez elhívott, az új barátnője is ott volt. Na az van hogy mindegyik egyetemet végzett orvos...én meg a gimit meg 2 szakmát alig tudtam elvégezni :d


Egyáltalán nem is probléma ez, ez a barátom is mindenben támogat, családommal is nagyon jóba van.


De valahogy szóba jött hogy ki mit csinál, aztán ez a csaj megkérdezte hogy most mit csinálok meg hova jártam sulikba ilyesmi, elmondtam, és így elszomorodott láttam rajta. Utána ment a buli tovább teljesen jól kijöttem vele, hülyeskedtünk, ittunk stb.


Igazából nagyon sokat ittunk, sok dolgot elmondtam amit nem kellett volna de mindegy. Másnap reggel teljesen normális volt velem, elment, adott 2 puszit és ennyi.


Csak most jutott eszembe hogy lehet lenéz, szerintetek? Vagy csak az én önbizalmammal ami elég hulladék az miatt hiszem ezt? 29f


2022. máj. 29. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Másnap reggel teljesen normális volt velem, elment, adott 2 puszit és ennyi.

Csak most jutott eszembe hogy lehet lenéz, szerintetek?


Ez a saját tévképzeted.

2022. máj. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nézne le? Neked van kissebbségi komplexusod.
2022. máj. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha lenézne akkor a társaságban is került volna téged meg inkább másokkal lett volna jobban. Ahogy írtad jól kijöttetek totál, szóval valószínű rendben vagytok. Nem hinném hogy lenéz, sőt valószínű épp ellenkezőleg, még bír is téged.
2022. máj. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem nez le. Ne legyel hulye.
2022. máj. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!