Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert van az hogy engem...

Miert van az hogy engem mindenki lenez? Uj sulit keztem uj osztalytarsakkal, a fiuk es a lanyok is le*arnak, pedig en nm mondom csunya lanynak magam.

Figyelt kérdés
Mit tegyek, igaz hogy nm vagyok valami nyafka kenyes lany, mert oket altalaban mindenki tiszteli, de velem mindenki csunyan beszel es lenezoen viselkedik.En probalok mindenkivel kedves lenni ,de ezt sosem kapom vissza.15/L
2014. okt. 18. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert nem vagy egy cicababa akiért mindenki odavan...
2014. okt. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nyugi velem is ez volt mikor felmentem középsuliba:) Csak azért mert nem öltözködtem mindig divatosan avagy ri*ancosan, vagy mert nem kéregettem magam a fiúkkal, és nem viselkedtem úgy mint ők, azaz ku*vásan ezért lenéztek, de engem nem érdekelt mert én tudtam hogy én 100x többet érek mint ők együtt véve:) téged se érdekeljen, biztos van olyan aki hasonló mint te próbálj azokkal barátkozni, őket meg szard le;)
2014. okt. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Talán minden egyes fiú szerelmes a nyafka lányokba és ilyen szinten be akarnak vágódni náluk (erre kevés az esély).

Ha nem vagy csúnya akkor biztos, hogy a fiúk nem fognak bunkóskodni veled. 1-2 még talán mert a barátnője ellened uszította, de biztos, hogy a többség nem fog. Nem feltétlen néznek le, esetleg csak akaratlanul is így beszélnek veled, mert mindig így hallják.

2014. okt. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!