Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csinaljak ha egy fiu...

Mit csinaljak ha egy fiu lenez engem? 15/L

Figyelt kérdés

Probalom nagyon roviden, es erthetoen leirni.


Tehat van egy fiu, az evfolyamtarsam. Kozos tarsasagunk van, tehat szunetekbe egyutt vagyunk. Felreertes ne essek, nem taplalok iranta semmifele erzeseket(a szokottnal nagyobb mertekben). Az alap problema az, hogy ahogy beszel velem, ugy erzem semmibe vesz, de nem csak engem, mindenkit. Es en ertem, hogy neki ilyen a termeszete, de valami felekeppen meg szeretnem ot egy picit valtoztatni.


Nem nagyon tudom, mivel tudnam ezt elerni, ebben kernem a segitsegeteket



2018. márc. 6. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kár a gőzért. Tini. Lázad. Majd lenyukszik, inkább számodra kedvesebb fiúkra szentelj időt. 29/F
2018. márc. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"nem taplalok iranta semmifele erzeseket(a szokottnal nagyobb mertekben)"


Tehát valamennyire mégis. Magyarul belezúgtál. :)


Ha nem, akkor egyszerűen nézz keresztül rajta.

2018. márc. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

“meg szeretnem ot egy picit valtoztatni.”

Na ez lesz a felnőtté válásod folyamatának egyik nagy kihívása: bármennyire vonzó a partner, ne állj vele szóba, ha nem tudod őt pont olyannak elfogadni, amilyen. Nincs megváltoztatás.

2018. márc. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, nekem mas fiu tetszik. Egyszeruen csak nem szeretem ha atneznek nem rajtam
2018. márc. 6. 19:07
 5/7 A kérdező kommentje:
-nem*
2018. márc. 6. 19:08
 6/7 Pep e válasza:

Nem a természete ilyen, hanem a jelleme, személyisége ami születése óta alap, ezt nem tudod megváltoztatni. Viszont neked se esne jól ha Téged valaki valami mássá akarna változtatni?:)

El kell fogadni, vagy el kell szökni előle. Ha egy a társaság, mi gyerekként király úrnak szólítottunk egy srácot aki flegmább volt mint az átlag. Meg sok másnak, de ezt nem tanácsolom. Felnőtt fejjel és sem szimpatizálok az ilyen jellemű emberekkel, egyszerűen kerülöm az ilyen embereket.

2018. márc. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 ember lenéz? :D engem sokkal több, viszont sokkal többen szeretnek szóval kit érdekel :D 1 ember semmi lesz majd több is nem kell az ilyenekkel foglalkozni
2018. márc. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!