Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tî hogy fogjátok túlélni az...

Tî hogy fogjátok túlélni az előttünk álló 3 hónap poklot, amit nyárnak csúfolnak?

Figyelt kérdés
2022. máj. 30. 11:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%

Otthon leszek amennyit csak lehet.


Én is utálom. Rekkenő hőség, szállingózó nyárfamagok meg egyéb pollenek mindenfelé... Két lépést teszek és taknyom-nyálam egybefolyik, a szemem meg ég, könnyezik és kivörösödik, úgy nézek ki egész nap, mint egy rossz drogos. Kettőt lépsz, már szarrá izzadtad a frissen felvett ruhádat, és végezz úgy fizikai munkát. A lakás tele van rovarokkal, meg kint is repkednek minden felé. Utálom a nyarat, mindigis utáltam.

2022. máj. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
57%

1.Létezik napszemüveg.

2.Létezik allergiagyógyszer

3.Létezik izzadásgátló dezodor, illetve stift

4.Létezi szúnyogháló.

2022. máj. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
64%
Én imádom, télen szoktam szenvedni inkább.
2022. máj. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
65%
Vége a vizsgáknak, kicsit majd dolgozok, elkezdem a szakdogám, rengeteg időm lesz a pasimra, barátaimra és a családomra, utazgatok, pihenek. Számomra a nyár egyáltalán nem pokol. Bírom a meleget. Amikor nem, akkor tudok strandolni. Egyénként meg szerencsés vagyok, hogy a munkám nincs helyhez kötve, tehát a meleg nem érint igazán. Az allergiám nyárra elmúlik.
2022. máj. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%

En gyűlölöm, a meleget a napfényt… aludni nem tudok, a ventilatortol beteg leszek

Csak fokozódik a depressziom

2022. máj. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
28%
+1 az 1-re
2022. máj. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
63%

Az az igazsag, hogy en irigykedve gondolok az otthoniakra, es csak a szepet es jot kepzelem el. Pedig teny, hogy plane a Karpat-medence egy katlan es meg arnyekban is fullaszto tud lenni a hoseg.

Mikor latogatoba mentem, hajnali kettoig a nyitott erkelyajto ele letett matracon nyuglodtem, igy voltam kepes elviselni. A klima nem megoldas, a sajat gyerekeink se, de meg mi se erjuk meg az oregseget ennyi energiaelbaszassal.

Muszaj penzt fektetni redonybe, nagyon vastag sotetitofuggonybe, gondolom racsba a biztonsag miatt, es a kinyit, behuz, kereszthuzat kombinacioja a nyero. Es az, hogy amig sut a nap, tilos azon az oldalon ablakot nyitni, mert a meleg jon be.

2022. máj. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #2! Köszönöm a hozzászó... bocsánat, a beszólásodat, reagálnék is, hogy megvilágosulj :)


Van napszemüvegem, de az ugyebár csak szemből érkező pollenektől véd, márpedig a szélben ugye mindenhol kavarognak, oldalról, alulról és felülről is érkezhet. Ha búvárszemüveget javasoltál volna, azzal igazad lenne, de elmegyógyintézetbe vinnének, ha azzal közlekednék az utcán és a villamoson.


Az allergiagyógyszerek egy része vagy nem ér semmit, vagy negatív vonzatú plusz hatásai vannak. Milliomos sajnos nem vagyok, hogy meg tudjam magamnak engedbi azt a luxust, hogy öt–tíz félével kísérletezzek.


"48 órán át tartó" izzadásgátlót használok. Normális esetben véd is, átlagon felüli, intenzív terhelés esetén viszont mellette is izzadok, illetve akkor is, ha idegesség miatt választ ki a szervezetem.


Szúnyogháló van minden ablakon, a hangyák viszont bár magukról nem tudják, de nem szúnyogok, csapatostul rajzanak időnként a kertre nyíló konyhában. Pókok, poloskák szintén bekerülnek, fogalmam sincsen, hogy hogyan, de itt teremnek. Ennyit a mindenható szúnyoghálóról...


Ha bármi egyéb olyan tanácsod van esetkeg, ami működik is, készséggel megfogadom.


(#1 voltam...)

2022. máj. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
32%
Napszemüveg, klíma
2022. máj. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%
Megyek maldív szigetekre az egyik nővel, 1-2 hétre. Utána kitudja mi lesz. Beülök jó kis helyekre kávézgatni, költöm majd a pénzt ezerrel, unalmakban.
2022. máj. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!