Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tî hogy fogjátok túlélni az...

Tî hogy fogjátok túlélni az előttünk álló 3 hónap poklot, amit nyárnak csúfolnak?

Figyelt kérdés
2022. máj. 30. 11:51
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
a nyarat és a meleget rühellem, a tél a legjobb évszak magasan. végre jó idők vannak. best. nem szabadna létezzen más évszaknak a télen kívül.
2022. máj. 30. 16:03
 22/27 anonim ***** válasza:
17%
Akkor menj Szibériába és ne gyere vissza. Nem kötelező itt lakni.
2022. máj. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
#17 igazad van, a hangyákat leszámítva, azok bemennek a falon keresztül is
2022. máj. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
95%
Kialvatlansággal, zuhatagos izzadással, egész napos ingerült zokogással, mint minden évben. Gyűlölöm a nyarat; ki tudnék egyezni azzal, ha csak a gyümölcsöskertek és a strandok felett lenne felhőtlen az ég, legyen azoké az elviselhetetlen, perzselő napsütés, akik élvezik.
2022. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
48%

23,

Ahol nincs kajamaradék, morzsák és egyéb mocsok oda nem mennek be a hangyák. Tapasztalat.

2022. máj. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
71%

Alapvetően nem kedvelem a nyarat a meleg miatt, elképesztően izzadékony vagyok ami miatt kellemetlen sokáig kint lennem. A hajamat muszáj felkötni mert különben az is rádob egyet az izzadásra, a lábam meg a combom mindig ki van dörzsölődve nyaranta.

De a jó benne hogy késő délután vagy este nyugodtan tudok sétálni, vannak szezonális gyümölcsök, nappal meg tudom magam hűteni jegeskávéval meg ventillátorokkal :D

Mondjuk most még annyira erre nincs szükség, itt még hűvös van szóval tudom ki tudom élvezni ezt az időjárást egy kicsit, jobb így a közérzetem meg jobban is alszom.

2022. máj. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
33%
Felmondtam a kecibe, megyek nyaralni 😎
2022. máj. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!