Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha új életet akarok kezdeni,...

Ha új életet akarok kezdeni, van értelme időhöz kötni? Például: Június 1-től megváltozok.

Figyelt kérdés
2022. máj. 30. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Egyetlen időhöz van értelme kötni, ez pedig a jelen. Nem holnaptól, nem január, vagy június 1-től, hanem mostantól.
2022. máj. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Ez csak kifogás magadnak, és úgy sem kezded el akkor, csak most még mondhatni messze van és addig nem kell erőt vegyél magadon. Mire oda kerülsz majd azt fogod mondani, hogy "Na majd jövő héttől inkább", és így csak azt fogod észre venni hogy eltelt az idő.
2022. máj. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha rájöttél arra, hogy valamit rosszul csináltál addig és ezen szeretnél változtatni, akkor nem jó dolog ezt tedd!

Ugyanis addig történhet olyan dolog azáltal, hogy nem változtattál, amelynek olyan következményei vannak melyek nem jók.

2022. máj. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Arra gondoltam, hogy nem jó dolog, hogy ne változtass most, hanem később egy időhöz kötve.

2022. máj. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen.Vagy megváltozol vagy nem és ez nincs időponthoz kötve.Én is mikor a cigerettát letettem akkor azonnal nem szívtam már egy szálat sem és már aznap elkezdtem a leszoktatást és nem másnaptól vagy mit tudom én milyen határidőtől kezdve mivel akkor 90% hogy nem lett volna belőle semmi.

Ugyanez a helyzet a testmozgással is.Nem holnaptól kezdjük ha elvagyunk hízva hanem rögtön és életmóddá tesszük nem csak pár hónapig csináljuk míg le nem fogyunk.

2022. máj. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"El kell kapni a hintát, amikor feléd lendül."


Azaz vannak időszakok, pillanatok, amikor megérik bennünk egy-egy elhatározás, és a változtatás könnyű és boldogító lesz. Ezt kell megérezni, és akkor csak egy lépés az egész.

2022. máj. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm szépen a válaszokat.


Igazatok van. Ma egész nap loptam a napot, semmit nem csináltam. Most éppen fekszem az ágyban, de felelek, és megnézem mit tehetek.


Van mit tenni, mert elhanyagoltam mindent!

2022. máj. 30. 21:38
 8/11 A kérdező kommentje:
*felkelek
2022. máj. 30. 21:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy kiindulási pont egy alap ilyen helyzetekben jó, ha van.
2022. máj. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy bibi van. Nem elég új felfogással élni, új hozzáállással, új szokásokkal.


Miért? Mert amíg nincs az orvosolva, ami miatt úgy éltél, ahogy nem tetszett, nem ér semmit.


Kb úgy néz majd ki, hogy 1 hét után újra a régi önmagad leszel.

2022. máj. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!