Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van más is úgy, hogy "angyal...

Van más is úgy, hogy "angyal arccal" áldotta meg a sors és rendszeresen megkapja másoktól, hogy "ezt nem néztem volna ki belőled"?

Figyelt kérdés

Olyan dolgokra gondolok, amikor bekerültök egy új társaságba és iszogattok, buliztok, toltok ezt azt, aztán mindig lesz valaki, aki ki lesz égve adtól, hogy ti nem egy otthon ülős szentek vagytok..

Szerintetek ez miért van? Pusztán az arci adottságotok miatt vagy stílus, esetleg kisugárzás?

Ha próbáltátok, mivel ellesúlyoztátok ezt a bélyeget?

Engem őszintén szólva zavar ez, mert nem bírom ezeket a megjegyzéseket. Mintha nem azt látnák bennem, amilyen vagyok.



2022. jún. 2. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Első benyomás után, pl. csendes vagy, vagy visszahúzódónak tűnsz. Ilyesmire tudok gondolni, egyébként meg nem negatívumként mondják gondolom. Már ha nem csinálsz ótvar parasztságokat, nem mutatsz alja viselkedést.
2022. jún. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nagyon átérzem. Pluszban én jóval fiatalabbnak is látszom a koromnál
2022. jún. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja nem arra kell gondolni, hogy ótvar dolgokat csinálnék. Csak azt látom meglepődnek, hogy tudok szórakozni, inni és egyebek. Lehet abban is valami, hogy nehezebben engedek fel eleinte.

De az abszolút igaz rám is, hogy pár évvel fiatalabbnak nézek ki. 27 leszek, de tény, hogy kb 23 évesnek látszom.

2022. jún. 2. 19:44
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

Igen. Én is fiatalabbnak nézek ki, mint amennyi valójában vagyok, ráadásul általában visszahúzódóbb, csendesebb típus. Ettől függetlenül szeretem néha elengedni magam, de ezt valahogy a környezetem nehezen rakja össze és új emberektől én is megkapom, hogy ezt meg azt beza' nem nézték volna ki belőlem.

Szerintem főleg a személyiségből ered, a hangosabb, bőbeszédű emberek nem nagyon kapnak ilyen megjegyzéseket. Legalábbis rákérdeztem pár extrovertált ismerősömnél és nem tudtak velem azonosulni ebben a kérdésben. Ellensúlyozni nem szoktam, vagy mosolygok egyet vagy mondok valami olyasmit, hogy "hát pedig látod" és ennyivel át lehet ezen lendülni.

2022. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én olyan típus vagyok, hogyha bekerülök egy új környezetbe, vagy társaságban, jó ideig visszahúzó, csendes vagyok, viszont ha jobban megismerem a többieket, nagyon feltudok oldódani. Ilyenkor gyakran csodálkoznak, mert elsőre más benyomást keltettem...
2022. jún. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!