Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megéled az álmaidat, vagy...

Megéled az álmaidat, vagy csak puszta képzelgések lesznek a hajnali félálomban?

Figyelt kérdés
Hogy azok a szabad ötletek, hogy mit csinálnál az életeddel, álomban kevésbé korlátoz a neveltetés, a társadalmi tradíció, erkölcsi normák, mi tudom én még micsoda - szóval, hogy ezeket megvalósítod -e, vagy csak álmodozol róluk szabad félóráidban?

2022. jún. 2. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egész életem egy nagy álmodozás, az igazán fontos dolgokban sosem volt szerencsém, így mindegyik álom marad.
2022. jún. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagy álmom volt, hogy írónő legyek, de sokáig nem tettem érte, csak álmodoztam. Ha nincsenek a kedves ismerőseim és a rokonaim, akik rábeszéltek volna, hogy csináljam, még most is csak álom lenne. Szóval ez a környezettől is függ.
2022. jún. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2.
2022. jún. 3. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak egyszer voltam képes cselekvésre váltani az álmodozást az volt életem legszebb időszaka. Már el sem hiszem hogy igaz volt. Megtörtem, padlóra kerültem, ahonnan nem tudok felállni. Régen még szerettem az álmaimat, ma már fájnak a régiek, a mostaniak pedig csak figyelemelterelésre jók. Amikor alszom, rémálmaim vannak. Ébren képtelen vagyok tenni azért, amire vágynék. Kiszállt belőlem a cselekvő erő. Nincs kiút.
2022. jún. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!