Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A legtöbb ember miért puszta...

A legtöbb ember miért puszta kézzel veszi el a boltban a pékárukat?

Figyelt kérdés
Nem kötekedni szeretnék csak nem értem miért kell retkes kézzel beletúrni a péksütikbe plusz a kenyereket tapogatni meg nyomkodni? :o Minden boltban van csipesz vagy zacskó. Ha zacskót ráhuzzák a kezükre és úgy érnek a pékárukhoz az is jobb a semminél. Meg random megnyomkodják őket aztán ott hagyják. Miért nincsenek tekintettel a másikra? Én inkább szerencsétlenkedek a csipesszel minthogy tajparaszt módon beletúrjak könyékig a kiflikbe. Nem hiszem el, hogy nem tudatosul bennük az, hogy a csipesz nem dísznek van kitéve. Az a durva, hogy a gyerekek is ezt csinálják. Miért?
2019. jún. 7. 23:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%

Ha nem nyomkodom, csak elveszem azt amit megfogok, akkor én most nagyon nagy kulturálatlan tuskó proli paraszt vagyok.

Ugyanakkor nem érek hozzá másikhoz a retkes kezemmel és nem is tartom fel a sort amíg a csipesszel miszterbínkedek...

2019. jún. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
44%
Miből gondolod, hogy a legtöbb ember puszta kézzel veszi el a boltban a pékárukat?
2019. jún. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam amikor szépen kecsesen kiemelnek két ujjal egy valamit anélkül, hogy hozzá érnének a másikhoz. Hanem arra amikor megnyomkodják és visszab@sszák ha nem tetszik az áru illetve feltúrják az egészet.
2019. jún. 7. 23:55
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Jó, hát egyrészt igazad van, másrészt meg ne akard tudni min megy keresztül szegény pékárú mielőtt kikerül a polcra.
2019. jún. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%
A legtöbb boltban a csipesz alkalmatlan a pékáruk megfogására. Amúgy megnyugtatlak, hogy a kenyeres rekeszeket az utcán húzkodják a kutyaszaros járdán. A legnagyobb bajod az legyen, hogy valaki megfogja. Azért is nyomkodják a kedves vevők, mert a többnapos vackokat is rájuk akarják sózni egyes dörzsölt kereskedők. Ez afféle balkáni önvédelem.
2019. jún. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De most egy aldiban vagy egy lidlben frissen sütik a pékárukat, és a legjobbat feltételezem a minőségükről. Van hogy forrón rakják ki őket. :o Kisbolt, tesco nyilván más kategória.
2019. jún. 8. 00:09
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A legjobbat feltetelezed...de aranyos kis naiv vagy

Dolgoztam aruhazláncnal

Puszta kezzel dobaltuk be a helyukre es meg a foldrol is felvettuk lefujtuk,visszaraktuk


Csatlakozom ahhoz a valaszolohoz is aki ramutatott h a foldrol mennyi kosz tapad a kosarakra is amikben ezek vannak.


NE GONDOLKODJ H MI MENNYIRE TISZTA!!

Jobban alszol hidd el

2019. jún. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ha ez tényleg így történik akkor elég szomorú. Gyerekek és munkások meg viszik tízóraira... Inkább ne csinálnának akkor semmit. 😏 Megkérdezhetem, hogy melyik áruházban dolgoztál?
2019. jún. 8. 00:30
 9/18 anonim ***** válasza:
65%

Primában

De ne hidd h mashol kesztyus kezzel bannak a peksutikkel. Sajnos ez van. A huspult detto

Gondolj arra h az immunrendszer igy erosodik

2019. jún. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Pizzás fornetti pogácsát szoktam kézzel venni.


Zacsko nem opció, mert papírból van ... plusz ha nejlon is lenne ... 10 dbot lehetetlen lenne bele rakni.


A csipesszel szórakoztam sokáig, csak lassú és már rengetegszer majdnem mellé dobtam vele mert szimplán nehezebb a használata.


Kezzel csinálom, mert egyszerűbb és gyorsabb. Plusz csak ahoz nyúlok amit meg is veszek... így nem értem mi a tahóság benne.

2019. jún. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!