Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A cigányoknak tényleg egészen...

A cigányoknak tényleg egészen más a viselkedési szokásaik, ha a társadalmilag nézzük?

Figyelt kérdés

Mármint sok helyzetben nem azért viselkednek úgy ahogy, mert rosszak , hanem mert ilyen a társadalmuk, ezt szokták meg, ez a viselkedési forma, amit követnek,tanulnak és ez nekik a természetes.

Pl. hogy mindig a férfi megy elől. És ha van csomag, akkor azt mindig a nő cipeli.Nekik ezek szokások, amihez szigorúan ragaszkodnak, a nem romák szemléletéből viszont mindez elítélendő.



2022. jún. 4. 19:55
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
40%
Ennyi erővel mondhatnám hogy a magyarok a szíriuszról származnak.....
2022. jún. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem is egy másik bolygóról jöttünk ide, ezért nem lehet minket korlátozni. Tudjuk, aki lázad az dögöljön meg. 😂😂
2022. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
0%
Egyiptom neked egy másik bolygó? gratulálok....
2022. jún. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
13%

#35

Úgy látszik, hogy bajod a szövegértéssel, a helyesírásodat inkább meg sem említem. 😅😅

2022. jún. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
16%

mennyi rasszista van itt



a tyúkszemedre léptek a ci.gányok vagy mi?

2022. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
42%
A cigányok nem emberek
2022. jún. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
90%

Most nem rasszizmusból, de a "cigány kissebbség" részére lehetővé tették a politizálást. Hány érdemi intézkedést, vagy felszólalást létsz?


Eggyet se, mert vállalhatatlan még az is!

Szoktam nézni a DIKH-tv-t is de csak hogy röhögjek...


Ez van.. Ők csinálják maguknak ezt!


Nem feltünő, hogy semmiféle tudományos eredményük nincs, mint kissebbség? Ha van is megtartják maguknak...

2022. jún. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%

Szóval, én magyarként szeretnék már egyszer BÜSZKE lennia cigányságra, de nem azért mert végre em szarnak maguk alá, hanem mert elérnek valamilyen eredményt ami az emberiséget is előbbre viszi!


Szóval tessék tessék, lehet bizonyítani, nem nekem, nem magatoknak, hanem egymásnak!

2022. jún. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
0%
"A cigánykultúra alávalóbb az európainál." A cigány kultúra része az európai kultúrának. Nyílván kisebb ahogy a magyar is kisebb de része az európai kultúrának. Egy nép sem tudta bizonyítani a felsőbrendűségét ha akarta is belebukott. Még a nagy német nép is pedig néha ha a Mercedes-emben ülök hajlamos vagyok elhinni, hogy ilyet csak felsőbbrendű faj építhet. :)
2022. jún. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
95%

"nekünk legalább van kultúránk, nem úgy, mint a magyaroknak."


1 van a magyaroknak is, másrészről úgy, hogy egyáltalán nem vagyok rasszista, legjobb barátom is roma, mondom azt, hogy az eredeti hagyományokból sok változtatni való lenne náluk....

Pl az mi, hogy nem ülhetnek 1 asztalnál a nők a férfiakkal? Üzlet, munka? Asszony konyha, "nincs 🌳sz a lábad között, ne szólj bele 1 szóval se..."

2022. jún. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!