Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A cigányoknak tényleg egészen...

A cigányoknak tényleg egészen más a viselkedési szokásaik, ha a társadalmilag nézzük?

Figyelt kérdés

Mármint sok helyzetben nem azért viselkednek úgy ahogy, mert rosszak , hanem mert ilyen a társadalmuk, ezt szokták meg, ez a viselkedési forma, amit követnek,tanulnak és ez nekik a természetes.

Pl. hogy mindig a férfi megy elől. És ha van csomag, akkor azt mindig a nő cipeli.Nekik ezek szokások, amihez szigorúan ragaszkodnak, a nem romák szemléletéből viszont mindez elítélendő.



2022. jún. 4. 19:55
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
89%

Ezt érdemes elolvasni

[link]

2022. jún. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
77%

40, magyar nokent mondom, a ferjem cigany

Miert kene a noknek beleszolni a ferfi dolgokba (uzletelni)? Regen nalunk magyaroknal is termeszetes volt hogy a ferfi hozta a penzt a hazhoz es tobb 100 evig mukodott.

Tobb csalad mukodik a ciganyoknal mint a magyaroknal.

Es most ne a putris, intezetis, drogos ciganyokkal gyere, hanem ha megnezel 100 normal szinvonalon elo, normalis cigany csaladot meg 100 ugyanolyan szinvonalon elo magyart, hol lesz tobb valas? Fix hogy a magyaroknal.

Szoval gondold at ki tanuljon kitol...

2022. júl. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
12%
Olvasd újra amit írtam, én nem vagyok ítélkező rasszista, rossz ajtón kopogtatsz ezzel... ami régi, elavult szokás, akkor is gáz, ha magyarok csinálják ...
2022. júl. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
17%

Hat en sajnalom hogy a magyaroknal mar nem igy van..

A no meg a ferfi nem egyforma es sose lesz..

A mai fiatalok meg el vannak vakitva ezzel az egyenloseg dumaval ezert alig van gyerek aki normalis nagy csaladban no fel..

2022. júl. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!