Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A felnőttek miért nem a...

A felnőttek miért nem a gyereknek mondják ha bajuk van miért egy másik felnőttnek szólnak?

Figyelt kérdés
Nagyon jó volt a kedvem kibékültem a barátnőimmel de el is ment a jókedvem egy bácsi miatt. Ofő elvitt minket fagyizni cukrászdában álltunk sorban vártuk hogy kérhessük mi is a fagyit beszélgettem lányokkal a horrorfilmről amit láttam elmeséltem egy véres jelenetet kicsit durva volt de nekik tetszett odajött ofő mondta hogy egy bácsi szólt neki hogy gusztustalan hallgatni engem ofő kérte hogy váltsak témát meg ne nézzek ilyen csúnya filmeket. Az akit zavart bácsi miért rögtön ofőnek ment árulkodni miért nem hozzám jött oda mondani hogy zavarom? Miért kell így kezelni a 17 éves gyerekeket mi is emberek vagyunk nem? A kedvemet is elrontotta mérges vagyok most is akkor is mérges voltam a fagyitól is elment a kedvem nem is kértem fagyit pedig jó kedvem volt mert kibékültem barátnőimmel erre a bácsi elrontotta. Miért történhet az hogy nem a gyereknek szól a felnőtt?
2022. jún. 10. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Mert még "gyerekek" vagytok felügyelet alatt. A bácsi meg úgy gondolta, ha neked szól, azzal nem ér el semmit, mert leszartad volna.
2022. jún. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ki akarta oktatni az osztályfőnökötöket, hogy miért nem fegyelmez titeket, manapság divat a pedagógusokba belerúgni. Különben meg a bácsinak semmi köze hozzá, nekünk is voltak ilyen filmes témák, amikor én voltam ennyi idős, meg fiatalabb, és nem lettem baltás gyilkos. Szerintem sulin kívül menjetek el a barátnőkkel fagyizni hétvégén. Lesz még sok ilyen majd később is, tanuld meg nem magadra venni. Sokan így vezetik le a frusztrációt, a feszültséget, a bosszúságot.
2022. jún. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Mert a tanár feleladata fegyelmezni, nem a vadidegen embereké. Ráadásul néhány kamaszt r.hadt nehéz fegyelmezni egy laikusnak, odaszólsz udvariasan, ők hisztizni kezdenek aztán bevágják a durcát és folytatják tovább azt, amivel az őrületbe kergettek odáig - tisztelet a kivételnek.


Továbbá a tanár feladata odafigyelni arra hogy vadidegen emberek ne szóljanak a diákjaihoz, ha látja hogy a férfi egyenesen odament hozzád és elkezd veled beszélni, a tanár is oda fog menni hozzátok, ezért egyszerűbb azonnal a tanárnak szólni, hogy a kölyök gusztustalankodik.

2022. jún. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Mért kellett ezért szólni? Semmi rosszat nem csináltál.


A gyerekeket hagyják élni.

2022. jún. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
4, amikor elmész a rendelőbe és ott van két idős ember gondolom te sem repesel az örömtől amikor 2 órán keresztül hallgatod tőlük, hogy lépésről lépésre hogy zajlott a kolonoszkópia, hogyan gennyedzett a műtéti sebük 1 héten át, milyen ízű volt a reflux okozta felböfögött sav, etc. Cukrászdában meg pláne kellemetlen amikor élveznéd a süteményed és azt kell hallgatnod, hogy a háttérben valaki vérről beszél.
2022. jún. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Semmi rosszat nem csináltak itt a gyerekek, csak beszélgettek egy horrorfilmről, nem értem, miért kell ezért szólni, akit zavar, menjen a Gundelbe fagyizni. Ha rongálták volna a bútorokat, vagy szemetelnek, akkor azt mondom, hogy jogosan szólt volna a papa. Így viszont csak egy besanyanyodott vénembernek gondolom.
2022. jún. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, én nem rendelőben (ritkán kell orvoshoz mennem szerencsére), hanem buszon hallok ilyeneket, mégis le tudom szarni.
2022. jún. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7, akkor ezek szerint ez emberfüggő. Mondjuk konfliktuskerülő emberként én se szólnék rájuk, de lehet lehánynám magam.
2022. jún. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ilyeneken nem akadok fenn, öcsém van, és pasik között dolgozom, ahol vannak fura témák, pedig értelmiségiek egyébként. Én nem nézek horrorfilmeket, de szeretem Stephen King könyveit, ott is vannak fura dolgok. Amúgy a leggusztustalanabb dolgokat életemben eddig többek között a Biblia Ószövetségben olvastam, azért az ókori emberek kegyetlenek voltak.
2022. jún. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
A tanár felel érted, nem engedhet oda hozzád idegen felnőtteket. A bácsi ezt tudta, ezért szólt a tanárnak. Ne neheztelj emiatt arra az emberre. Csak szerette volna nyugalomban megenni a sütijét/fagyiját, anélkül hogy pedofilnak néznék egy kamasz lány vegzálásáért.
2022. jún. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!