Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg nem szeretnek egyedül...

Tényleg nem szeretnek egyedül élni a mai fiatalok?

Figyelt kérdés
Lassan végzek az egyetemen és úgy tűnik 99,9% az esélye, hogy állásom is lesz. A meló a szomszédos községben lenne és szolgálati lakást is nyújtanak. Eddig úgy van szeretném majd igénybe venni, de azt mondta a főnök, ha mégsem tartok rá igényt, akkor visszamondhatom. Vonattal 5 perc a község, busszal 10,viszonylag könnyen átlehetne járni, de jobban szeretek reggel kényelmesen elkészülni, jobban odafigyelni magamra, ezért is lenne jobb a szolgálati lakás. Plusz, ami főszempont 23 évesen az, hogy önállósodnék is. Ha bármi probléma lenne, vagy segítség lenne (akár szüleimnél, akár nálam), szinte azonnal haza tudok ugrani. Ezeket mind felsoroltam pár barátnőmnek, akik mondták, hogy jól hangzik, de ők nem tudnának egyedül lenni, főleg olyan sokat. Egyikőjük már dolgozik, ő is tudna igényelni lakást, de inkább ingázik (igaz, van saját autója) és inkább otthon lakna még. Másikójuk meg szimplán nem tudna csak úgy egyedül lenni. Én mindig úgy voltam vele, hogy szeretnék egy kicsit egyedül lakni, külön a szüleimtől, barátom még nincs, akivel tervezhetném az összeköltözést, meg hát senki se korlátozna, azt csinálnék, amit szeretnék. Igaz, jön a kérdés mégis hogyan tartanám fent magam, de úgy tudom a szolgálati lakásoknál megegyezés alapján a munkaadó, tulajdonos egy részét állja a csekkeknek. Aztán majd kiderül mi lesz, de nagyon remélem, hogy kedvező lesz a helyzet. Ennyire furcsa lenne az én gondolkodásom, vagy más is szívesen van egyedül?
2022. jún. 12. 13:33
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Van pár ismerősöm abban a községben is, és, ha úgy van haza tudnék ugrani vagy egy barátnőm is át tudna jönni. Persze hosszútávon én se bírnám, meg hát hétvégente hazajönnék, mivel a kutyám maradna itthon és nyilván látni szeretném. Emellett nem ott tervezem leélni az életemet. A 2 év gyakornoki idő után szeretnék nagyobb városba/településre költözni, ahol van élet is.
2022. jún. 12. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!