Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálod a munkanélküli, másokon...

Utálod a munkanélküli, másokon élősködő embereket? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok de utálom a társadalmat és nem akarok dolgozni, mert nem akarok behódolni a társadalomnak. Emellett szüleimen élősködöm. Az emberek nagy része rühell emiatt.

2022. jún. 12. 22:53
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
Nem lennék rá képes.
2022. jún. 12. 23:56
 12/46 anonim ***** válasza:
81%
Engem nem zavar.Őket nem az állam tartja el.
2022. jún. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%
Hat, nagyon nehez eleted lesz, az mar most latszik.
2022. jún. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
19%

#13


Aki egész életében a munkától függ,annak is nehéz.


A legjobban az jár,akit a párja tart el,csak nehéz ilyet találni.

2022. jún. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
79%

Latod, ebben nem ertunk egyet.


Mert akit eltartanak, annak kuss a neve, en pedig szeretek szabad es fuggetlen lenni.

2022. jún. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%

#15


Miért,ha minimálbéren tengődik valaki,annak mi a neve?,


"Van helyetted más"


Jobb egy személytől függeni,mint idegenektől.(főnök,egymást taposó kollégák).

2022. jún. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsere ahol en elek, ez nem igy mukodik.

Tovabba megtehetem, h ha nem tetszik vmi, akkor tovabb alljak.

2022. jún. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
36%

16, mondjuk ha már egyetemen van, akkor egy kis gógyival nem kell minimálbérért robotolnia.


Kérdező!

Ha nem tetszik a társadalom, tegéyl érte, hogy másmilyen legyen!

Csakhogy pont a te fajtád miatt ilyen. Akik nem akarnak tenni. Akik készen várják a sültgalambot.


Rossz dolgozni? Hát ha olyat csinálsz amit utálsz, akkor igen. Egyébként annyira nem vészes. Szerintem egész nap unatkozni, céltalanul lődörögni, úgy lefeküdni, hogy "ma sem volt értelme, hogy felkeltem" sokkal rosszabb.


Nem utálom az ilyen embert, inkább sjanálom. Sajnálom, mert abban látja a célját, hogy igazán soha semmilyen célja ne legyen. De idővel szembesülni fog azzal, hogy ha fel is lobban benne a vágy valamire, a korábban meghozott döntései miatt sokkal nehezebben, vagy egyáltalán nem fogja tudni azt a vágyát teljesíteni. De amíg erre rájön, addig nagyon sok körülményt fog elátkozni amiről azt gondolja, hogy a hibás a sikertelenségéért. És mire eljut eddig a felismerésig, már késő lesz és ha titkon rá is jön, valóban bevallani nem fogja, mert azzal azt vallja be, hogy értelmetlen volt a puszta létezése is.


Az ilyen emberke nem feltétlen szegényen, de mindenképp magányosan halnak meg úgy, hogy a kutya sem fogja tudni, hogy ki volt ő.


Akkor meg akár már most is felköthetné magát, csak időt és energiát spórol másoknak.

2022. jún. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
100%

#18


A társadalom 25%-a diplomás,ennek is töredéke keres jól.

Jól élni többnyire azok élnek,akik befektetésből élnek..

2022. jún. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%
Addig jó amíg még tart. De idővel aztán két dolog között választhatsz: Börtönben mész és az állam tart el, vagy hajléktalan leszel és szarabb életed lesz, mint egy munkásnak.
2022. jún. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!