Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem tűnt fel, hogy az...

Csak nekem tűnt fel, hogy az embereknek jóformán csak a párjuk fontos, és senki más?

Figyelt kérdés
Ha az egyik családtaggal nem jön ki a párjuk, akkor többet nem találkoznak vele, barátokkal csak úgy találkoznak hogy ő is ott van mert ne legyen egyedül szegény, akkor is ha a többieknek ez mondjuk kényelmetlen. Vagy ha családdal/barátokkal szerveznek valami programot, de az végül az illető párjának valamiért nem jó, akkor átvariálja. Ha elvált szülőről beszélünk és az új pár nem akar a gyerekkel foglalkozni, akkor a szülő képes leépíteni az életéből, életkortól függetlenül. Olyan mintha az embereknek semmi más nem létezne az életükben.

2022. jún. 13. 18:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
83%

Azért ez nem ilyen egyszerű. Nyilván az a legfontosabb az életemben, akivel össze akarom kötni magam örökre. Alkalmazkodni kell neki is és nekem is.


Én is alkalmazkodom a barátaim családjához/párjához, evidens, hogy egy idő után az ember kinövi, hogy első a buli meg a barátok. Az igazi barátságok megmaradnak csak átalakulnak és megváltozik a fontossági sorrend. Én sem kezdek el hisztizni, amiért a haveromnak ki kellett mennie Németországba és hazahozni a feleségét ahelyett, hogy elmentünk volna a házibuliba.


Ha nem tudod elfogadni és nem tudsz tekintettel lenni mások magánéletére, akkor hamar koptatni fognak mert egy önző f.sz vagy.


Én tizenéve vagyok házas és 20 éves barátságaim vannak. Valamiért nálunk működik.

2022. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
86%

Úgy látszik nem sokaknak esett le a kérdés: itt arról van szó, hogy magasról szarsz mindenre és mindenkire, ha már lett párod. A prioritásokról senki nem beszélt és egyébként is megkérdőjelezhetetlen! Arról van szó, hogy valaki már csak hetek után képes válaszolni, miközben nem olyan rég levakarhatatlan volt.

Értitek?

2022. jún. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!