Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyennek gondolod a vidéki...

Milyennek gondolod a vidéki embereket? Pestiként.

Figyelt kérdés

2022. jún. 13. 23:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Mit értesz vidék alatt?
2022. jún. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Vidékinek. Mint embert ez semmiben nem határozza meg.
2022. jún. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%

Asztaaa, de proli kérdés

Remélem érted, hogy miért.

2022. jún. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ha nem tudjátok hogy mi a vidéki kifejezés akkor nem pestiek vagytok. Írtam hogy pestiként. Ez azt jelenti, hogy olyan emberek válaszát várom, akik pestiek. 😔 Értitek?
2022. jún. 13. 23:32
 5/21 anonim ***** válasza:
69%
Alacsony ingerküszöbűnek. Olyan dolgokra képes a többség rácsodálkozni, ami egy városban 20 éve teljesen megszokott. Vidéken minden szenzáció. Az is, ha piros virágokat ültettél fehér helyett. Hihetetlen, milyen gecıunalmas dolgokon tudnak ott pörögni emberek.
2022. jún. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Tehát akkor mindenki ''vidékki", aki nem pesti? Tehát csak vidék létezik meg pest? Menj már a hülyeségeiddel
2022. jún. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
33%

Feszultek. Mindenbol nagy problemat csinalnak.


Nem ertik,h a bp-iek idegenkent tudnak talalkozni egy program miatt par levelvaltas utan.

2022. jún. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%

Igen!

Ha nem 1 városban élsz,ami egyenlő az egész világgal(Pest) akkor valószínűleg egy elmaradott űrlény vagy.

Fényévekkel lehagytak az űrhajós barátaid,és neked már egy vízöblítéses wc is luxus.

Konkrétan Budapesten kívül mindenhol csak pottyantós van.

Azt tudtátok,hogy a vidékiek nem is beszélnek ugyanúgy magyarul?

Konkrétan most csináltam egy tiktokot,elmentem ide meg oda,voltam Amerikában,és elfelejtettem a magyar nyelvet.

Hazajöttem,és nem értem hogy mit beszélnek az emberek úristen.

Azt tudjátok,hogy a vidékiek elvileg még most ismerkednek a rádióval?

Körbeülik,mint a verebek és csak csodálkoznak,hogy egy fadoboz beszél,és még énekel is.

Ez a csodadoboz egy szusszal képes végigbeszélni egy napot,na vajon mi mikor leszünk erre képesek?

2022. jún. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%

Hatos! Felejtsd el,hogy valaha is megérted ezeket az agyoniskolázott,irodalmi nyelven nevelt hiperintellektuális magasteljesítményű nukleáris energiájú akkumlátor által táplált 3500 IQ-val rendelkező szuperhumánokat.

Inkább áss egy kutat,nehogy kiszáradj!

2022. jún. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem érdekelnek olyanok amilyenek
2022. jún. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!