Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Élnétek virtuális világban...

Élnétek virtuális világban amire rá van kötve az agyatok, ha lenne rá lehetőségetek vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés

A testetek egy mesterséges méhben lebegne ami teljes mértékben ellátja. Az agyatok pedig rá lenne kötve egy szimulált világra ami megkülönböztethetetlen a valóságtól. A virtuális világban átélhetnétek az orosz cár lakomáját, seprűnyélen lovagolva cserkészhetnétek be a Magyar Mennydörgőt, vagy akár Pamela Andersonnal szexelhetnétek.


A testetek fenntartási költségét az fedezné, hogy az agyatok egy organikus processzorként működne a szimuláció számára.



2022. jún. 14. 12:49
A kérdező szavazást indított:
Élnék
Nem
43 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és minden bekötött ember persze egymással is kapcsolatba léphetne a szimulált világban.
2022. jún. 14. 12:49
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha jobb és boldogabb lenne ott az életem simán. Most is így élek, mikor az úgymond belső álomvilágomban vagyok, álmodozom. Szóval igen. A valóságtól már hányok.
2022. jún. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, ez vár rám majd a túlvilágon.
2022. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán néhány érdekes ember miatt nem, mivel kevés az esélye, hogy ott is velem lennének!
2022. jún. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

James Dashner: The Eye of Minds könyve szól egy hasonló világról, rögtön ez jutott eszembe a kérdésről, meg az ott történtek.

Én is sokszor álmodozom, szeretek felépíti egy általam kreált világot és abban lenni. Szóval, ha a szimulált világ szebb és jobb lenne, mint a mostani életem, szerintem én is igennel válaszolnék.

2022. jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Izmok elhanyagolása miatt nem sokáig tartana ez a kísérlet.
2022. jún. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ki nem? Anélkül mehetnék el pl Bora-bora szigetére, hogy utaznom kellene. Egy rakat kellemetlenségtöl megkímélem magam.


Aztán ki ne szeretne egy fantazi kalandban részt venni? :)


Persze nem az egész életem tölteném ott, de időszakosan. Ha olyan lenne mint nyaralni, tehát minél nagyobb élményben akarsz részt venni, annál többe kerülne, akkor megmaradna a különlegessége, nem csúszna rá az ember napi több órára.

2022. jún. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó lenne:)
2022. jún. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A Balck mirror egyik része valami hasonló, de már attól is kirázott a hideg, szóval nem.
2022. jún. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%
Ha ilyen tényleg lenne, nem valószínű, hogy mindenki szabadon dönthetne arról, hogy részt akar-e venni benne...
2022. jún. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!