Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az insta/fb sztoriknak mi az...

Az insta/fb sztoriknak mi az értelme? Miért nagyobb előny ott megosztani a tartalmat mint csak simán megosztani a profilon?

Figyelt kérdés

Én csak hátrányokat látok.


Egyrészt kiírja neki, hogy kik nézték meg pontosan hányadik képét. Aztán amikor valaki megoszt a történetében egymillió képet és nincs türelmem mind végignézni, akkor olyan, mintha nem törődnék vele, hogy 2-3 kép után nem néztem tovább, közben törődök vele, csak ez a képáradat éppen nem tartotta ébren a figyelmemet.


Másrészt 24 óráig van ott utána eltűnik, aztán hiába érdekel, mert pl külföldön volt és kiváncsi vagyok hogy miket csinált ott, nem biztos, hogy az adott pillanatban van kapacitásom, energiám vagy időm megnézni a dolgait, de muszáj, mert látom, hogy már 17 órája van a történetében a tartalom és a következő 7 órában nem fogok ráérni.


Harmadrészt a fenti pontból kiindulva vissza se tudom nézni később, szóval ha pl 7 napig nem Instázok vagy Facezek, akkor 7 nap után nem mondhatom, hogy visszanézem.


Pontosan mi az előnye akkor annak, ha a történetben osztják meg a képeket/videókat?


2022. jún. 14. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én egyik idő után minden oldalamon szeretek szelektálni, törölni azokat a régi tartalmakat, amelyek már nem tetszenek. (Persze van olyan 2012-es képem is, ami még a mai napig tetszik, az nyilván marad.)


Illetve posztként én szeretem azokat a képeket kitenni, amik tényleg jó minőségűek. Míg a sztoriba mehet minden olyan tartalom, ami amúgy érdekes lenne, de nem sikerült annyira szépen megörökítenem.

2022. jún. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok nagy Instagram-használó, ritkán osztok meg tartalmat. Azonban posztok esetén olyanokat teszek ki, amik valamelyest mérföldkövek voltak az életemben, vagy szimplán "csak" fontosak. Ezzel szemben történetbe teljesen random dolgokat pakolok ki, amit bár szeretnék megosztani a barátaimmal, nincsen nagy jelentőségük. Pl. rokonom kutyája engem használt párnának, vagy épp egy pillanatképet a kirándulásról.
2022. jún. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem egyszer már tiltott valaki, mert nézegettem a sztorijait, egyébként csak mert egy haverjáért rajongtam és kíváncsi voltam, nincs e róla ott valami, de hát így jártam.

Ha másra nem is, erre jó 😒

2022. jún. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!