Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan győzzem le az állandó...

Hogyan győzzem le az állandó kudarctól való rettegésemet?

Figyelt kérdés

Ami nagyonb dolog az életemben azt folyton halogatom, mert félek, hogy nem sikerül. (Ilyen volt a nyelvvizsga, a jogsi is pl) Ha meg nem tudom halogatni, akkor szorongok miatta nagyon durván, csak arra tudok gondolni, folyton elvonja a figyelmemet, az alvási ritmusom is felborul.

Holott az elmúlt pár évben nem ért drasztikusan nagy kudarc. De szerintem attól tartók, hogy ha nem volt eddig, akkor majd pont akkor és ott....


2022. jún. 15. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Aztán sikerült a nyelvvizsga és a jogsi?


Egyébként én is ilyen vagyok. Csak akkor jobb, ha másra koncentrálok.

2022. jún. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy ezt akarod hallani, de szerintem te örökre ilyen lelkiismeretes lélek maradsz.:)
2022. jún. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 A nyelvvizsga meglett, a forgalmi vizsgám pedig elsején lesz :D


#2 Na az baj... :D Pláne, hogy ilyen esetekben tanulni se tudok rendesen, emelt érettségire pl a nyelvtan tételeim felét nem is tanultam meg részben emiatt normálisan. Csak a szerencsém volt, hogy könnyű tételt húztam. :D

2022. jún. 15. 13:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Gratulálok, és sok sikert kívánok. :)


A sikert viszont ne magyarázd, kérlek. A siker az siker, kész. Örülj neki. Persze nekem is volt, hogy nem megérdemelten kaptam jelest, mert alig tanultam, de pont ugyannyiszer előfordult az, hogy jogtalanul kaptam a rosszabb jegyet, esetleg megbuktam egyetemi vizsgán, miközben simán tudtam egy hármasra... Szóval valamilyen szinten egyensúlyban van az univerzum.

2022. jún. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!