Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legnagyobb összeg amit...

Mi a legnagyobb összeg amit elherdáltál/veszítettél idáig?

Figyelt kérdés

Hogy jutottál túl rajta lelkileg?


Nálam 450ezer ft, egy olyan dologra amit rá 2 napra abbahagytam...



2022. jún. 15. 14:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Úgy 1,3 millió 1 hónap alatt, most április végétől május végéig.


Rövid történet hogy meg volt beszélve egy csaj barátommal hogy szerencsét próbálunk és új életet kezdünk egy másik kontinenshez tartozó szigeten, ott ő úgy bepiált hogy öngyilkos akart lenni, megvette az anyja neki haza a jegyet hogy majd megy rehabra, én tiltva lettem mert hogy kint szerinte csomószor bepróbálkoztam nála.. A legjobb, hogy amibe belevágtunk volna ki se engedte próbálni mert ugy rohanni kell haza, pár hetet nem tudott volna várni a rehab hogy lássuk legalább bejött volna a dolog amit akartunk vagy nem..


Sőt ez nem fog megállni 1,3 millió ftnál, mert egész évre kiköltekeztem és fel kell vennem vagy 2 millió személyi kölcsönt, úgyhogy lesz ez még a kamatok miatt 1,7 millió ft is elbukva. :/

2022. jún. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem is az osszeg hanem akkor nulláztam le a számlám amiután megszunt a munkahelyem. Azaz bevétel már nincs. A számlámon levobol meg honapokig tudtam volna élni bevetel nelkul is ha nem szórom el ugye.
2022. jún. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy pl. egy komoly utazást, aminek milliós költsége van, "elherdálásnak" nevezel-e. Én nem éreztem annak, mert nagy álmom valósult meg. Mások szerint viszont minden pénzkidobás, ami nem lakásvásárlás, megélhetés, stb.
2022. jún. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Merre mentel elso?


Mindenkepp kell a lany ehhez a projekthez? Miert nem probalod meg egyedul?

2022. jún. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
1 most milliokat ajanlanak fel annak aki kikoltozik egy szigetre mert be akarjak nepesiteni. Sajna nem tudom a reszleteket
2022. jún. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Itt a link!

(5.voltam)

[link]

2022. jún. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
20 milliot kap aki kikoltozik a skot szigetekre.
2022. jún. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit melegebb helyen voltam mint Skócia, Tenerifén.

1.voltam

2022. jún. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak mert az ugye neked minusz. De skocia neked ezt állná is.
2022. jún. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet en agyalok rajta. Az angol jo oda?
2022. jún. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!